Rozpis zápasů A-týmu

Nejbližší utkání

16.kolo, Nové Veselí vs Talent M.A.T Plzeň

01.02.2020 od 17:00 hodin Hala Nové Veselí

Všechna utkání

Předkolo EHF Cup 01.09.2019, 20:00 Haukar Talent M.A.T Plzeň Haukar vs Talent M.A.T Plzeň 20 : 25 TVCom Zápis
Předkolo EHF Cup 07.09.2019, 18:00 Talent M.A.T Plzeň Haukar Talent M.A.T Plzeň vs Haukar 26 : 25 TVCom Zápis
1.kolo 11.09.2019, 18:00 Talent M.A.T Plzeň Robe Zubří Talent M.A.T Plzeň vs Robe Zubří 36 : 27 TVCom Zápis
2.kolo 14.09.2019, 17:00 KP Brno Talent M.A.T Plzeň KP Brno vs Talent M.A.T Plzeň 26 : 30 TVCom Zápis
3.kolo 22.09.2019, 10:30 Talent M.A.T Plzeň Maloměřice Talent M.A.T Plzeň vs Maloměřice 38 : 16 TVCom Zápis
5.kolo 25.09.2019, 19:30 Talent M.A.T Plzeň Nové Veselí Talent M.A.T Plzeň vs Nové Veselí 31 : 23 TVCom Zápis
4.kolo 28.09.2019, 16:30 HC Dukla Praha Talent M.A.T Plzeň HC Dukla Praha vs Talent M.A.T Plzeň 23 : 27 TVCom Zápis
Předkolo EHF Cup 03.10.2019, 18:00 Talent M.A.T Plzeň Hapoel Ashdod Talent M.A.T Plzeň vs Hapoel Ashdod 32 : 23 TVCom Zápis
Předkolo EHF Cup 04.10.2019, 15:30 Talent M.A.T Plzeň Hapoel Ashdod Talent M.A.T Plzeň vs Hapoel Ashdod 26 : 21 TVCom Zápis
6.kolo 12.10.2019, 10:00 TJ Cement Hranice Talent M.A.T Plzeň TJ Cement Hranice vs Talent M.A.T Plzeň 29 : 33 TVCom Zápis
7.kolo 19.10.2019, 19:00 Talent M.A.T Plzeň Ronal Jičín Talent M.A.T Plzeň vs Ronal Jičín 34 : 23 TVCom Zápis
8.kolo 03.11.2019, 10:30 Talent M.A.T Plzeň Lovci Lovosice Talent M.A.T Plzeň vs Lovci Lovosice 31 : 29 TVCom Zápis
9.kolo 10.11.2019, 17:00 SKP Frýdek-Místek Talent M.A.T Plzeň SKP Frýdek-Místek vs Talent M.A.T Plzeň 21 : 25 TVCom Zápis
Předkolo EHF Cup 17.11.2019, 13:00 Talent M.A.T Plzeň TTH Holstebro Talent M.A.T Plzeň vs TTH Holstebro 25 : 30 TVCom Zápis
10.kolo 20.11.2019, 18:00 Talent M.A.T Plzeň HCB Karviná Talent M.A.T Plzeň vs HCB Karviná 21 : 24 TVCom Zápis
Předkolo EHF Cup 23.11.2019, 15:00 TTH Holstebro Talent M.A.T Plzeň TTH Holstebro vs Talent M.A.T Plzeň 37 : 21 TVCom Zápis
Český Pohár 27.11.2019, 16:00 Talent M.A.T Plzeň Robe Zubří Talent M.A.T Plzeň vs Robe Zubří 27 : 21 TVCom Zápis
12.kolo 30.11.2019, 18:00 Robe Zubří Talent M.A.T Plzeň Robe Zubří vs Talent M.A.T Plzeň 25 : 17 TVCom Zápis
11.kolo 04.12.2019, 18:00 KH Kopřivnice Talent M.A.T Plzeň KH Kopřivnice vs Talent M.A.T Plzeň 35 : 42 TVCom Zápis
13.kolo 08.12.2019, 10:30 Talent M.A.T Plzeň KP Brno Talent M.A.T Plzeň vs KP Brno 34 : 31 TVCom Zápis
Semifinále ČP 11.12.2019, 19:00 Nové Veselí Talent M.A.T Plzeň Nové Veselí vs Talent M.A.T Plzeň 28 : 27 TVCom Zápis
14.kolo 14.12.2019, 11:00 Maloměřice Talent M.A.T Plzeň Maloměřice vs Talent M.A.T Plzeň 21 : 35 TVCom Zápis
15.kolo 21.12.2019, 18:00 Talent M.A.T Plzeň HC Dukla Praha Talent M.A.T Plzeň vs HC Dukla Praha 31 : 27 TVCom Zápis
Dobročinný zápas 09.01.2020, 17:00 Talent M.A.T Plzeň HC Dukla Praha Talent M.A.T Plzeň vs HC Dukla Praha 31 : 37 TVCom Zápis
Přípravný zápas 24.01.2020, 17:00 Talent M.A.T Plzeň Aue Talent M.A.T Plzeň vs Aue 30 : 30 TVCom Zápis
16.kolo 01.02.2020, 17:00 Nové Veselí Talent M.A.T Plzeň Nové Veselí vs Talent M.A.T Plzeň - : -

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.