Volný prodej vstupenek na domácí utkání Talentu je pravidelně zahájen v den zápasu 60 minut před utkáním na pokladnách v hale. Podrobnosti prodeje si přečtěte níže.

Ceny vstupného na utkání čtvrtfinále playoff extraligy 2022/23

  • Dospělí: 200 Kč
  • Dítě od 10 let do 15 let, student, senior: 150 Kč
  • Dítě do 10 let:  0 Kč
  • ZTP: 0 Kč
  • ZTP + 1x doprovod: 0 + 0 Kč

Na utkání již neplatí bezplatný vstup pro držitele permanentky KLASIK. Její držitelé však po předložení na pokladně mají 100 Kč slevu ze vstupenky.

DŮLEŽITÉ INFO: Na jednotlivé zápasy se mohou vztahovat speciální pravidla o prodeji (např. zápasy v evropských pohárech, playoff) - o všem vždy informujeme s dostatečným předstihem na webových stránkách.

Hala Lokomotiva Plzeň

A-tým svá domácí utkání hraje zpravidla v Městské sportovní hale v Plzni na Slovanech. Hala pojme až 1500 diváků a je snadno dostupná jak autem tak i veřejnou dopravou. Přímo v hale je restaurace, kde je možné před či po zápase poobědvat či povečeřet. Adresa a popis níže v mapě.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.