#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

O putovní pohár ředitele ŠKODA JS a.s.

ROČNÍK 2023 - 6. ročník 

 

 

 

 

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI

  ČAS KLÍČ HALA 3 MLADŠÍ ŽÁCI     
PÁTEK 15:00 1-8 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  A 22:10 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
15:40 4-5 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  B 8:12 SOKOL ŠŤÁHLAVY
16:20 3-6 HC DUKLA PRAHA  12:19 HBC JVP STRAKONICE1921
17:00 1-2 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  A 25:15 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
17:40 8-5 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 16:15 SOKOL ŠŤÁHLAVY
18:20 6-4 HBC JVP STRAKONICE1921 20:7 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  B
19:00 2-7 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 30:5

NEUNBURG HANDBALL

           
SOBOTA 8:30 4-7 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  B 13:7 NEUNBURG HANDBALL
9:10 2-8 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 10:17 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
9:50 5-6 SOKOL ŠŤÁHLAVY 8:14 HBC JVP STRAKONICE1921
10:30 1-4 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  A 16:6 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  B
11:10 2-3 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 12:30 HC DUKLA PRAHA 
11:50 8-6 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 12:17 HBC JVP STRAKONICE1921
12:30 7-5 NEUNBURG HANDBALL 5:18 SOKOL ŠŤÁHLAVY
13:10 1-3 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  A 14:13 HC DUKLA PRAHA 
13:50 6-7 HBC JVP STRAKONICE1921 22:1

NEUNBURG HANDBALL

14:30 5-1 SOKOL ŠŤÁHLAVY 10:22 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  A
15:10 3-8 HC DUKLA PRAHA  19:11 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
15:50 4-2 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  B 16:24 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
16:30 1-6 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  A 8:20 HBC JVP STRAKONICE1921
17:10 7-3 NEUNBURG HANDBALL 1:28 HC DUKLA PRAHA 
           
NEDĚLE 8:30 2-5 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 16:15 SOKOL ŠŤÁHLAVY
9:10 4-8 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  B 10:12 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
9:50 7-1 NEUNBURG HANDBALL 2:23 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  A
10:30 5-3 SOKOL ŠŤÁHLAVY 9:19 HC DUKLA PRAHA 
11:10 6-2 HBC JVP STRAKONICE1921 19:9 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
11:50 8-7 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 17:5 NEUNBURG HANDBALL
12:30 3-4 HC DUKLA PRAHA  19:7 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  B
         

STARŠÍ ŽÁCI

  ČAS KLÍČ HALA 1 STARŠÍ ŽÁCI     
  15:00 3-1 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  26:12 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
  15:40 4-5 SOKOL ŠŤÁHLAVY 16:19 HBC JVP STRAKONICE1921
PÁTEK 16:20 2-7 LOVCI LOVOSICE 18:19 TJ SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍ
  17:00 3-6 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  36:11 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
  17:40 8-5 TJ SOKOL TELNICE 16:15 HBC JVP STRAKONICE1921
  18:20 6-4 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 13:18 SOKOL ŠŤÁHLAVY
  19:00 1-2 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 17:28 LOVCI LOVOSICE
           
  8:30 7-3 TJ SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍ 18:21 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 
  9:10 2-8 LOVCI LOVOSICE 14:6 TJ SOKOL TELNICE
  9:50 5-6 HBC JVP STRAKONICE1921 23:18 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
  10:30 4-7 SOKOL ŠŤÁHLAVY 14:21 TJ SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍ
  11:10 1-8 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 12:11 TJ SOKOL TELNICE
  11:50 7-5 TJ SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍ 23:14 HBC JVP STRAKONICE1921
SOBOTA 12:30 8-6 TJ SOKOL TELNICE 22:19 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
  13:10 2-3 LOVCI LOVOSICE 14:20 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 
  13:50 1-4 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 16:17 SOKOL ŠŤÁHLAVY
  14:30 3-8 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  24:15 TJ SOKOL TELNICE
  15:10 6-7 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 17:23 TJ SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍ
  15:50 2-5 LOVCI LOVOSICE 21:15 HBC JVP STRAKONICE1921
           
  8:30 4-8 SOKOL ŠŤÁHLAVY 13:14 TJ SOKOL TELNICE
  9:10 7-1 TJ SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍ 21:16 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
  9:50 5-3 HBC JVP STRAKONICE1921 21:14 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 
NEDĚLE 10:30 6-2 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 19:30 LOVCI LOVOSICE
  11:10 5-1 HBC JVP STRAKONICE1921 12:17 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
  11:50 4-2 SOKOL ŠŤÁHLAVY 12:24 LOVCI LOVOSICE
  12:30 8-7 TJ SOKOL TELNICE 15:19 TJ SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍ
  13:10 1-6 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 21:10 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
  13:10 3-4 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ  17:16 SOKOL ŠŤÁHLAVY

 

ROČNÍK 2022

STARŠÍ ŽÁCI

PÁTEK 15:00 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 20:17 HC DUKLA PRAHA A
15:40 HC DUKLA PRAHA B 10:22 LIONS HOSTIVICE
16:20 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 31:5 HK SLÁVIA VŠ PLZEŇ
17:00 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 23:13 LOVCI LOVOSICE
17:40 VELKÁ BYSTŘICE 16:23 LIONS HOSTIVICE
18:20 LOVCI LOVOSICE 18:11 HC DUKLA PRAHA B
19:00 HC DUKLA PRAHA 17:17 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ

STARŠÍ ŽÁCI

SOBOTA 8:30 HK SLÁVIA VŠ PLZEŇ 5:17 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ
9:10 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 25:14 VELKÁ BYSTŘICE
9:50 LIONS HOSTIVICE 21:17 LOVCI LOVOSICE
10:30 HC DUKLA PRAHA B 11:14 HK SLÁVIA VŠ PLZEŇ
11:10 HC DUKLA PRAHA A 19:10 VELKÁ BYSTŘICE
11:50 HK SLÁVIA VŠ PLZEŇ 11:20 LIONS HOSTIVICE
12:30 VELKÁ BYSTŘICE 10:16 LOVCI LOVOSICE
13:10 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 16:13 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ
13:50 HC DUKLA PRAHA A 25:9 HC DUKLA PRAHA B
14:30 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 11:10 VELKÁ BYSTŘICE
15:10 LOVCI LOVOSICE 19:12 HK SLÁVIA VŠ PLZEŇ

STARŠÍ ŽÁCI

NEDĚLE 8:30 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 24:15 LIONS HOSTIVICE
9:10 HC DUKLA PRAHA B 13:21 VELKÁ BYSTŘICE
9:50 HK SLÁVIA VŠ PLZEŇ 6:27 HC DUKLA PRAHA A
10:30 LIONS HOSTIVICE 14:20 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ
11:10 LOVCI LOVOSICE 8:17 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
11:50 LIONS HOSTIVICE 11:27 HC DUKLA PRAHA A
12:30 HC DUKLA PRAHA B 6:30 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
13:10 VELKÁ BYSTŘICE 22:12 HK SLÁVIA VŠ PLZEŇ
13:10 HC DUKLA PRAHA A  26:11 LOVCI LOVOSICE
13:50 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 13:6 HC DUKLA PRAHA B

 

MLADŠÍ ŽÁCI

PÁTEK 15:00 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 21:17 HK SLÁVIA VŠ PLZEŇ
15:40 HC DUKLA PRAHA 28:8 LIONS HOSTIVICE
16:20 LOVCI LOVOSICE 8:9 VELKÁ BYSTŘICE
17:00 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 17:13 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
17:40 HK SLÁVIA VŠ PLZEŇ 23:13 LIONS HOSTIVICE
18:20 VELKÁ BYSTŘICE 12:22 HC DUKLA PRAHA
19:00 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 15:11 DJK WALDBÜTTELBRUNN

MLADŠÍ ŽÁCI

SOBOTA 8:30 HC DUKLA PRAHA 31:6 DJK WALDBÜTTELBRUNN
9:10 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 11:21 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
9:50 LIONS HOSTIVICE 13:16 VELKÁ BYSTŘICE
10:30 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 13:25 HC DUKLA PRAHA
11:10 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 7:22 LOVCI LOVOSICE
11:50 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 15:17 VELKÁ BYSTŘICE
12:30 DJK WALDBÜTTELBRUNN 8:14 LIONS HOSTIVICE
13:10 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 14:11 LOVCI LOVOSICE
13:50 VELKÁ BYSTŘICE 15:5 DJK WALDBÜTTELBRUNN
14:30 LIONS HOSTIVICE 10:15 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ
15:10 LOVCI LOVOSICE 16:21 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
15:50 HC DUKLA PRAHA 26:9 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
16:30 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ 12:15 VELKÁ BYSTŘICE
17:10 DJK WALDBÜTTELBRUNN 12:18 LOVCI LOVOSICE

MLADŠÍ ŽÁCI

NEDĚLE 8:30 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 16:12 LIONS HOSTIVICE
9:10 HC DUKLA PRAHA 28:13 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
9:50 LIONS HOSTIVICE 5:25 LOVCI LOVOSICE
10:30 DJK WALDBÜTTELBRUNN 11:18 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ
11:10 VELKÁ BYSTŘICE 23:1 TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ
11:50 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 24:16 DJK WALDBÜTTELBRUNN
12:30 LOVCI LOVOSICE 22:12 HC DUKL APRAHA

ROČNÍK 2021

Fotografie z turnaje naleznete zde: ODKAZ NA FOTKY Z TURNAJE

 

ROČNÍK 2021 - STARŠÍ ŽÁCI

PÁTEK 15:00 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I 36:9 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ II
15:50 HC DUKLA PRAHA 6 15:23 LIONS HOSTIVICE
16:40 TJ SOKOL TELNICE 13:25 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I
17:30 HC DUKLA PRAHA 4 12:27 HK FCC MĚSTO LOVOSICE
18:20 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ II 15:22 LIONS HOSTIVICE
SOBOTA 8:30 HC DUKLA PRAHA 4 25:20 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ II
9:20 LIONS HOSTIVICE 17:29 HK FCC MĚSTO LOVOSICE
10:10 HC DUKLA PRAHA 6 18:27 TJ SOKOL TELNICE
11:00 HC DUKLA PRAHA 4 9:25 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I
11:50 TJ SOKOL TELNICE 32:11 LIONS HOSTIVICE
12:40 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ II 13:30 HK FCC MĚSTO LOVOSICE
13:30 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I 33:5 HC DUKLA PRAHA 6
14:20 HK FCC MĚSTO LOVOSICE 33:28 TJ SOKOL TELNICE
15:10 LIONS HOSTIVICE 15:17 HC DUKLA PRAHA 4
16:00 HC DUKLA PRAHA 6 22:13 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ II
16:50 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I 29:12 HK FCC MĚSTO LOVOSICE
NEDĚLE 8:30 HC DUKLA PRAHA 4 11:15 HC DUKLA PRAHA 6
9:20 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ II 17:28 TJ SOKOL TELNICE
10:10 HK FCC MĚSTO LOVOSICE 23:16 HC DUKLA PRAHA 6
11:00 LIONS HOSTIVICE 9:32 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I
11:50 TJ SOKOL TELNICE 30:19 HC DUKLA PRAHA 4
 
 
 
 

ROČNÍK 2021 - MLADŠÍ ŽÁCI

PÁTEK 15:00 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I 15:15 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
15:50 HC DUKLA PRAHA 6 17:19 LIONS HOSTIVICE
16:40 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 21:18 LIBERECKÝ KRAJ
17:30 HC DUKLA PRAHA 4 10:13 VELKÁ BYSTŘICE
18:20 HC DUKLA PRAHA 6 19:17 LIBERECKÝ KRAJ
SOBOTA 8:30 LIONS HOSTIVICE 15:15 VELKÁ BYSTŘICE
9:20 HC DUKLA PRAHA 4 21:20 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
10:10 LIBERECKÝ KRAJ 19:13 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I
11:00 VELKÁ BYSTŘICE 15:13 HC DUKLA PRAHA 6
11:50 LIBERECKÝ KRAJ 18:23 LIONS HOSTIVICE
12:40 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I 10:16 HC DUKLA PRAHA 6
13:30 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 16:19 VELKÁ BYSTŘICE
14:20 HC DUKLA PRAHA 4 15:17 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I
15:10 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 20:21 LIONS HOSTIVICE
16:00 HC DUKLA PRAHA 4 15:17 HC DUKLA PRAHA 6
16:50 VELKÁ BYSTŘICE 13:14 LIBERECKÝ KRAJ
17:40 LIONS HOSTIVICE 15:14 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I
NEDĚLE 8:30 LIONS HOSTIVICE 17:23 HC DUKLA PRAHA 4
9:20 TALENT ŠKODA JS PLZEŇ I 12:18 VELKÁ BYSTŘICE
10:10 HC DUKLA PRAHA 6 17:9 HK SLAVIA VŠ PLZEŇ
11:00 LIBERECKÝ KRAJ 19:21 HC DUKLA PRAHA 4
 
 

Po mezinárodním turnaji - Memoriál Miroslava Šafra pro kategorie mladšího a staršího dorostu, pořádáme společně s partnerem mládeže - ŠKODA JS a.s. další mezinárodní turnaj pro mladší a starší žáky.

Účastníci turanje:

MLADŠÍ ŽÁCI STARŠÍ ŽÁCI
Talent ŠKODA JS Plzeň I Talent ŠKODA JS Plzeň
HBC Jičín HBC Jičín
HC Dukla Praha 4 HC Dukla Praha 4
HC Dukla Praha 6 HC Dukla Praha 6
TJ JM Chodov Praha TJ JM Chodov Praha
Lions Hostivice Sokol Šťáhlavy
HBC Strakonice SG Nickelhütte Aue
HC Elbflorenz HC Tatran Stupava
TJ Strojár Malacky Talent ŠKODA JS Plzeň
Talent ŠKODA JS Plzeň II  

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.