Permanentní vstupenka

Fanoušci jsou vždy důležitou součástí našeho klubu. Velkou vlnu podpory hráčům i klubu vyjadřovali i v době, kdy nemohli fandit svému týmu přímo na hale, čehož si velmi vážíme a uděláme maximum, abychom vám v nové sezoně nabídli co nejvíce společné házenkářské radosti.

Prodej permanentních vstupenek pro nadcházející ročník 2020/2021 byl odstartován v pátek 28. srpna. Důležité zvýhodnění pro věrné fanoušky je samozřejmě cenové - permanentkář opět ušetří v porovnání s cenami jednorázového vstupného a získají zajímavou slevu na nákup. Držitelé permanentek na sozonu 2019/20 navíc dostanou slevu za neodehrané utkání posledního kola loňského ročníku a utkání loňského ročníku v Tachově. Každý držitel navíc získá slevu 10% na svůj nákup v prodejnách M.A.T.. Permanentkáři mají také jistotu, že v případě omezení kapacity budou u vstupu upřednostněni.

Co když se přestane hrát?

Klub se intenzivně zabýval různými variantami a rozhodl se, že permanentní vstupenku si bude moci zakoupit každý, kdo se o ni bude ucházet. Pokud by se vlivem situace kolem koronaviru soutěž zastavila a utkání byla zrušena, klub všem fanouškům, jenž budou chtít, vyplatí částku úměrnou neodehraným utkáním. Proto nově při objednání permanentní vstupenky budou vyžadovány kontaktní údaje.

Ceny permanentek 2020/21

Cena po předložení loňské permanentky:  900 Kč (11 utkání, 2 utkání zdarma)

Cena bez předložení loňské permanentky:  1000 Kč (11 utkání, 1 utkání zdarma)

Jak permanentku získám?

Pro objednání permanentní vstupenky prosím kontaktuje obchodní manažerku klubu paní Markétu Knakalovou na e-mailu knakalova@talentplzen.cz. Do zprávy uveďte své jméno, adresu a telefonní číslo abychom Vás v případě potřeby mohli kontaktovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.