#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Permanentní vstupenka

Pozor! Prodej permanentek byl již ukončen! Níže uvedené informace tedy již prosím neberte v potaz.

S našimi fanoušky jsme v hale zažili v posledních letech spoustu krásných zážitků, na které nejde zapomenout a budeme je chtít zopakovat. Prodej permanentek na novou sezónu začíná - objednávejte zde!

Pořiďte si svou novou permanentku KLASIK pro sezonu 2023/2024 pohodlně on-line. Na výběr máte i možnost zakoupení výhodného limitovaného baličku se šálou!

Majitelé permanentních vstupenek jsou samozřejmě výrazně zvýhodněni v porovnání s ceníkem jednorázového vstupného a ušetří tak výraznou částku (např.  1000 Kč na základní část).  Na každý zápas je vaše místo nachystané, a tak se po celou sezonu nemusíte již o nic starat.

Navíc půjdete na případná utkání play-off s výraznou slevou nebo například obdržíte slevový kód do našeho fanshopu. 

Jak permanentku objednám?

Permanentku objednáte a zaplatíte pohodlně on-line zde. K vyzvednutí pak bude ve fanshopu v hale při prvních třech domácích zápasech.

Pokud nechcete nakupovat on-line, limitovaný počet permanentek bude k volnému prodeji k dispozici při prvních třech domácích zápasech Talentu v našem fanshopu v hale. Přijdete však o možnost získat podepsaný plakát A-týmu a voucher na 200 Kč do našeho fanshopu.

Jaké získám výhody?

Jaké s permicí máte výhod:

  • Vstup zdarma na každý domácí zápas základní části Chance extraligy házené
  • Vstup zdarma na každý domácí zápas Českého Poháru
  • Sleva 100 Kč na případná utkání playoff Chance extraligy házené
  • Výhodnější cena permanentky na nadcházející sezonu
  • Voucher na jednorázovou slevu 200 Kč ve fanshopu Talentu Plzeň při útratě nad 1000 Kč (voucher nelze kombinovat s dalšími vouchery a nevztahuje se na již zlevněné zboží)
  • Objednávky zaplacené do 15.8.2023 navíc obdrží podepsaný tištěný A3 plakát A-týmu

 

Obrázky

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.