#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Talent zdolal Karvinou

Talent Škoda JS Plzeň - HCB Karviná (starší dorost - I.liga)  33:29 (16:13)

Nedělní házenkářský maraton zakončili starší dorostenci proti soupeři z Karviné. Po dvou výhrách mladšího dorostu jsme i my chtěli urvat body.

Od začátku zápasu bylo vidět, že kluci jsou při chuti a chtějí "Karviňákům" vrátit porážku z jejich palubovky. V útoku jsme hráli zodpovědně a trpělivě, dohrávali jsme dobře připravené akce, a ty nekompromisně proměňovali. Vybudovali jsme si náskok až 3 branek. Bohužel ve druhé desetiminutovce jsme měli velký problém ubránit výborně hrajícího pivota soupeře. Soupeři se tak podařilo srovnat skóre. Poslední úsek prvního poločasu patřil ale opět nám. Přišly tři po sobě jdoucí rychlé střely, na které soupeř nedokázal odpovědět a nám se podařilo odskočit až na rozdíl 5-ti branek.

Ani na začátku druhého poločasu kluci nepolevili. Zvládali hru velmi dobře a rozdíl 6 branek ukázal, že tentokrát jsme pánem hřiště my. Výborně fungovala obrana ve středu s mladíky Jirkou Dubským a Danem Bláhou. V útoku odehrál výborné utkání Petr Zeda, který vstřelil 11 branek. Ale pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči.

Pro kluky, kteří letos končí ve starším dorostu to bylo velmi dobré zakončení jejich účinkování v této kategorii a v posledním domácím zápase. "Myslím, že jsou to kluci, kteří mohou pomýšlet i na působení v nejvyšších mužských soutěžích, i když přechod do mužské kategorie je vždy těžký hlavně z důvodu fyzických rozdílů. V posledním utkání letošní sezóny nás čeká soupeř ze Zlína, kam odcestujeme v neděli.