#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Talent vyhrál nedělní utkání 3. kola extraligy

Talent vyhrál nedělní utkání 3. kola extraligy na palubovce Frýdku-Místku 34:28. Vede tak tabulku s plným počtem bodů, ale druhá Karviná je horší jen o skóre. Neuvěřitelnou polovinu gólů hostů vstřelil makedonský křídelník Nikola Kosteski.

Začátek zápasu se přitom pro Talent nevyvíjel optimisticky, protože v polovině 11. minuty prohrával 3:7. O tři minuty později se však Plzeň dostala na dostřel pouze jedné branky (6:7) a pak za stavu 6:8 otočila skóre na 11:8. První poločas hosté ovládli v poměru 17:13.

Po změně se Talent ujal šestigólového vedení a domácí házenkáře nepouštěl blíže než na rozdíl čtyř branek (pětkrát). Nejvyšší rozdíl mezi Frýdkem-Místkem a Plzní byl sedm gólů pro hosty (26:19 a 27:20).

Další zápas čeká plzeňské házenkáře už ve středu od 18 hodin (přímý přenos ČT Sport) doma proti Novému Veselí.