Talent proti Karviné. Repríza finále poháru bude už ve čtvrtfinále

Minulou sezonu si to v domácím poháru rozdali ve finále a v extraligovém finále play-off se střetli pětkrát za sebou. Za týden se házenkáři Baníku Karviné a Talent týmu Plzeňského kraje utkají v Českém poháru už ve čtvrtfinále. Rozhodl o tom los z minulého pondělí. Hrát se bude ve středu 8. listopadu v Karviné.

Trofej pro vítěze tuzemského poháru obhajuje Plzeň. Ta v tomto ročníku zatím vyřadila ve třetím kole Úvaly (38:22) a v osmifinále Hranice (30:23). Baník Karviná porazil ve třetím kole Velkou Bystřici-Olomouc (33:20) a v osmifinále Duklu Praha (33:32).

Talent a Baník jsou nejlepšími a nejúspěšnějšími kluby posledních šesti sezon včetně té zrušené na konci základní části kvůli covidu. Házenkářští giganti změřili síly už v probíhající extraligové sezoně. V osmém kole před necelým měsícem vyhrála domácí Plzeň 28:22.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.