#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Talent odstartuje s Novým Veselím sérii dvou domácích zápasů

Házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje ve středu začnou sérii dvou extraligových zápasů doma. Jako první přijede do městské haly na Slovanech k dohrávce 15. kola desáté Nové Veselí a v sobotu k 23. kolu pátá Dukla Praha. Obě utkání se hrají od 18 hodin.

Nové Veselí o víkendu překvapivě prohrálo ve Strakonicích (22:24), první Plzeň uspěla v Brně s Maloměřicemi (39:26).

"Nové Veselí předvádí kolísavé výkony. Dokáže uhrát velmi dobré výsledky, ale pak pro mě nečekaně prohraje ve Strakonicích. Ale vždy je velmi dobře připravené, bude vědět, co hrajeme, a jakým způsobem nás překonat," řekl trenér Talentu Plzeň Petr Štochl.

V lednu odešli z Nového Veselí David Šůstek a Jakub Flajsar. "To byli velmi významní hráči ofenzivy. Velké nebezpečí teď očekávám od Davida Flajsara a Tomáška. Obranu mají poměrně vysunutou a aktivní a agresivní. Věřím, že budeme připravení tak, abychom dokázali domácí zápas zvládnout," uvedl Štochl.

Před zápasem jsme vyzpovídali také Jakuba Šindeláře, ten promluvil nejen o soupeři z Nového Veselí ale také o prodloužení smlouvy a začátcích v Talentu.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.