Talent na radnici převzal odměnu za vítězství v extralize

Předseda a sekretář spolku Talent při Bolevecké základní škole podepsali spolu s prvním náměstkem dotační smlouvu na 300 tisíc korun za vítězství v extralize. Slavnostního podpisu se zúčastnil i kapitán Talent týmu Plzeňského kraje Petr Vinkelhöfer spolu s hráčem Ondřejem Šafránkem. 

"Vím, že na letošní ročník nebudete vzpomínat v dobrém. Pandemie znemožnila utkání playoff, kdy jste po základní části byli na prvním místě s náskokem tří bodů na Duklu Praha a fanoušci si nemohli užít nejlepší část sezóny. Tím bylo znemožněno pokračování zisku čtyř získaných titulů v řadě, což mě jako vašeho fanouška mrzí. Proto jsem velmi rád, že Vás svaz prohlásil alespoň za vítěze ligy," uvedl první náměstek Roman Zarzycký.

Předseda klubu Pavel Drobil si velice cení přístupu města ke sportovním klubům, a to jak z dlouhodobého hlediska, tak zejména v letošním roce. "Nebýt města Plzně a Vaší osobní podpory, tak bychom řešili zásadní provozní problémy před zahájením soutěže 2020/2021. Díky městu Plzeň máme možnost se koncentrovat na přípravu a pokusit se vybojovat titul i v příštím roce," podotkl předseda extraligového klubu.

Házenkáři letos mění název na Talent tým Plzeňského kraje a podporu 300 tisíc korun mohou využít na rozvoj a přípravu mládeže.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.