Talent bude hrát s Duklou pro zraněného spoluhráče

Speciální charitativní zápas sehrají ve čtvrtek 9. ledna od 17 hodin extraligoví házenkáři Talentu M.A.T. Plzeň a pražské Dukly. Veškerý výtěžek tohoto utkání bude věnován Tomáši Matoušíkovi.

Osmnáctiletý člen družstva staršího dorostu plzeňského Talentu utrpěl v červenci při dopravní nehodě vážná zranění, lékaři mu diagnostikovali paraplegii dolních končetin. V současné době je hospitalizován v rehabilitačním centru v Kladrubech, kde ho učí, jak se o sebe na vozíku postarat.

Jelikož je Tomáš bojovník a chce i nadále žít jako sportovec, potřebuje speciálně upravený invalidní vozík, na který můžete přispět i vy na transparentní účet: 4182841043/0800.

Družstvo staršího dorostu již podpořilo tuto myšlenku částkou pět tisíc korun a výzva vzbudila ohlas i u konkurenčních týmů. Nejen, že vyjadřují solidaritu. Pomoc už přislíbil Sokol Šťáhlavy nebo dorostenci HC Robe Zubří na čele s trenéry Jiřím Mikou a Pavlem Hrachovcem.

Teď se tedy přidali dva přední extraligové celky. Utkání mezi Talentem M.A.T. Plzeň a pražskou Duklou se odehraje v městské hale na Slovanech (hala č. 3) ve čtvrtek 9. ledna od 17 hodin. Vstupné je dobrovolné, veškerý výtěžek půjde na pomoc Tomáši Matoušíkovi.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.