Starší žáci Talent ŠKODA JS Plzeň si zajistili účast v Žákovské lize

Starší žáci Talent ŠKODA JS Plzeň mají za sebou úvodní dvě kola Plzeňské ligy starších žáků, které byly zároveň krajskou kvalifikací o přímý postup do celorepublikové soutěže - ŽÁKOVSKÉ LIGY.

První kolo Plzeňské ligy se uskutečnilo v sobotu 14. 9. 2019 a jeho pořadatelství připadlo na družstvo Házená Rokycany. Starší žáci se na turnaji postupně utkali s družstvy HK Slavia VŠ Plzeň, Házená Rokycany a TJ Sokol Šťáhlavy. Všechna tři utkání starší žáci bez zaváhání zvládli a připsali si tři vysoká vítězství (celkové skóre 71:33), kterými udělali první a velký krok do Žákovské ligy.

Druhé kolo Plzeňské ligy se uskutečnilo v neděli 6. 10. 2019 a jeho pořadatelství připadlo na družstvo TJ Sokol Šťáhlavy. Starší žáci se na turnaji postupně utkali s družstvy HK Slavia VŠ Plzeň, TJ Sokol Šťáhlavy a Házená Rokycany. Stejně jako na prvním turnaji v Rokycanech si i ve Šťáhlavech připsali starší tři vysoká vítězství (celkové skóre 99:31) a stali se tak vítězem krajské kvalifikace, čímž si zajistili přímou účast v Žákovské lize.


Výsledky a tabulka 1. a 2. kola Plzeňské ligy starších žáků


Následující víkend budou mít starší žáci napilno - v sobotu 12. 10. 2019 od 14:00 do 17:00 hod. je čeká v hale na Lokomotivě RHC minikemp a v neděli 13. 10. 2019 se zúčastní ve Sportcentru Hostivice, turnaje Přeboru Prahy starších žáků, kde se v aktuálním soutěžním ročníku jako host ve třech případech představí.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.