Starší dorost s přehledem zvítězil proti Rožnovu 37:29

Domácí zápas proti novému účastníkovi I. ligy st. dorostu jsme začali trochu nejistě. Naše obrana nebyla dostatečně pozorná a agresivní, zvlášť proti spojkám soupeře. Proto skončil první poločas vyrovnaným výsledkem (14:14).

Druhý poločas byl již zcela v naší režii. Soupeř se snažil narušit naše útočné akce osobní obranou na Kaplana, ale ani to soupeři nepomohlo, kluci se dokázali prosadit z jiných postů.

Musím říci, že utkání mělo velmi dobrou úroveň, a hlavně obě družstva se snažili hrát celou dobu ve vysokém tempu. Nechci nikoho přímo vyzdvihovat, ale kluky musím pochválit jako celek. Střelecky se dařilo našim spojkám Kaplanovi se Zachem a na křídle Martinovi Paškovi.

V sobotu nás čeká silný soupeř Dukla Praha tak nám držte palce.