STARŠÍ DOROST - KEMPA CUP

KEMPA Cup 2020 ? Nové Veselí (starší dorost)

 

 

    Starší dorostenci se o víkendu zúčastnili velmi kvalitního turnaje v Novém Veselí s mezinárodní účastí. V základní skupině jsme se utkali s družstvem Baia Mare (RO), které jsme porazili 22:16 a dále s pozdějším vítězem turnaje Gorenje Velenje (SLO). Bohužel na ty jsme nestačili a prohráli 20:25. Nakonec o postup do semifinále turnaje rozhodla remíza (13:13) s domácími z  Nového Veselí.

    V semifinále jsme prohráli s německým týmem DHfK Leipzig (16:23). V utkání o 3 místo jsme narazili na jeden z nejlepších týmů naší soutěže Duklu Praha a bohužel i toto utkání jsme nedotáhli do vítězného konce a prohráli 11:20. Ale i  4.místo v takto kvalitně obsazeném turnaji, je opravdu pěkné.

     Musím říct, že jsem byl mile překvapen výkony všech hráčů během celého turnaje. Hlavně v základní skupině jsme dokázali odehrát opravdu výborná utkání, která mělvysokou úroveň. Náš úzký kádr jsme doplnili třemi mladšími dorostenci (Zeda, Svoboda, Dubský)kteří budou již na jaře pravidelně nastupovat za st. dorost a dvěma juniory (Bešta, Fliegl).

    Všichni kluci zaslouží pochvalu za odvedené výkony. Byla to pro nás obrovská zkušenost, utkat se družstvy, která patří mezi nejlepší týmy zahraničních soutěží. Doufám, že kluci sami viděli, kde je třeba se zlepšovat a pomůže nám to v přípravě na jarní část soutěže.

      

 

Trenér

Jiří Piroch 

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.