Minikemp 7.11.2015

Dne 7. 11. 2015 se uskutečnil další minikemp pro děti kategorie MINI. Naše družstvo se zúčastnilo tentokrát v počtu 12ti dětí. Začínali jsme na stanovišti STŘELBY, kde nás provázeli hráči extraligového týmu Talent Plzeň – Milan Škvařil a Jakub Strýc. Zde si děti vyzkoušely střelbu do plachty s otvory.

Na konci tohoto bloku proběhla soutěž ve střelbě na přesnost, kdy děti musely střílet tak dlouho, dokud se netrefily do nějakého cíle. Pak následovalo focení a podpisy hráčů na míče dětí, což se i těm našim nejmenším velmi líbilo.

Další z tréninkových bloků následoval STREET DANCE, kde se děti naučily menší taneční sestavu. Poté se přecházelo do tělocvičen na bloky FYZIOTERAPIE a GYMNASTIKY.

Dle ohlasů dětí byly opičí dráhy, které absolvovaly na gymnastice, super a myslím, že většina dětí – hlavně těch menších – v tomto bloku nechala spoustu sil. Na druhou stranu ale překonávaly i samy sebe, jak v přeskocích, tak i v seskoku z výšky do dopadové duchny.

Na poslední blok tedy moc sil nezbývalo, ale děti do stanoviště KONDIČNÍHO TRENÉRA daly vše a absolvovaly různé druhy běhů, rozběhů a dynamických cvičení.

Tyto minikempy jsou velmi přínosné jak pro děti, tak i pro trenéry, kteří pak mohou do svých tréninkových jednotek zařadit i nějaké cviky, které jsou k vidění právě v těchto tréninkových blocích.

Moc se těšíme na další.

Za HK Slávii VŠ Plzeň – Marta Kovářová

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.