Rekordní minikemp

"

V sobotu 03.10.2015 se uskutečnil minikemp pro nejmladší házenkářky a házenkáře ve sportovním areálu Talentu Plzeň – Bolevecké ZŠ.

Celá akce překonala několik rekordů. Bylo zde nejvíce dětí, bylo nejvíce stanovišť a trval nejdelší dobu.

Celého minikempu se zúčastnilo 68 dětí ze čtyř oddílů. Největší zastoupení měl domácí Talent Plzeň – 38 hráčů. Ze Šťáhlav přijelo 15 kluků a děvčat, 10 děvčat přišlo z DHC a Slavii zastupovalo 5 děvčat. O všechny děti se staralo 9 trenérů a lektorů.

Těchto 68 dětí bylo rozděleno do pěti skupin podle věku a spolu potom absolvovali kolečko po stanovištích. Osvědčená a známá gymnastika, atletika a fyzioterapie byly doplněné novinkami. Jednou z nich byl street dance, kde si děti zatančily na hudbu a rozvíjely své koordinační schopnosti. Někomu to šlo lépe, jiní se asi tancem živit nebudou.

Druhou novinkou byl minitrénink házenkářských dovedností pod vedením extraligových hráčů Jana Blechy a Karla Šmída. Naši borci si zavzpomínali na doby svých začátků a radili malým, jak na to. Počínali si jako zkušení trenéři a děti je poslouchali a plnili jejich pokyny. Na konec přišlo podepisování míčů, triček, rukou a nezbytné fotografie do rodinných památníčků.

Děti byly tak nadšené, že jsme museli prodloužit časy na jednotlivých stanovištích, takže jsme místo tří hodinového minikempu zvládli téměř čtyř hodinový.

A tady jsou některé ohlasy :

Marta Kovářová, trenérka HK Slávia VŠ Plzeň

Na tomto minikempu si děti užily spoustu zábavy, seznámily se s hráči jiných týmů a myslím, že všech 5 stanovišť prošly s velkou chutí, i když na konci již byla na většině z nich vidět velká únava. Moc se těšíme na další takové akce, které jsou přínosem i pro nás trenéry.

 

Markéta Kovářová – hráčka HK Slávia VŠ Plzeň

„Nejvíce mě ze všech činností bavilo stanoviště STREET DANCE, kde jsem se naučila i krátkou taneční sestavu a stanoviště GYMNASTIKY, kde jsem si užila spoustu legrace.“

Kuba Nosek, minižák TJ Sokol Šťáhlavy

„Kemp byl super. Nejvíc se mi líbil street dance. Už se těším na příště. ""

Matěj Sedláček, minižák TJ Sokol Šťáhlavy

„Na sobotním kempu se mi nejvíc líbil trénink s muži, učili nás házet, střílet a chválili nás.""

Barbora Loskotová, DHC Plzeň

„Mně se nejvíc líbila gymnastika a také se mi líbilo cvičení s fyzioterapeuty a střelba v hale a běhání. A tanec byl také pěkný.“

František Tomka, minižák Talent Plzeň

„Líbilo se mi, jak jsme mohli v hale chytat a střílet na Karla Šmída.“

Marek Bouda, minižák Talent Plzeň

„Mně se líbil street dance a házení na bránu a cvičení s fyzioterapeutem. Nejvíc ale střelba na Karla Šmída. Ale gól jsem nedal.“

 

Michal Tonar, trenér RHC Talent Plzeň a Tomáš Černý, trenér přípravek a minižáků.

 

"

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.