Minikemp 23.5.2015

Dne 23. 5. se hráčky našeho klubu zúčastnily MINIKEMPU pro ročníky 2005 a mladší na půdě Talentu Plzeň. Naše děti navštěvují tyto MINIKEMPY pravidelně a i když jsou fyzicky náročnější, jsou vždy spokojené a plné dojmů. Tentokrát se program týkal oblasti gymnastiky, atletiky a fyzioterapie. Naše děvčata se na gymnastice zdokonalují v nácviku různých kotoulů, opičích drah a přemetů. Největší radost pak měly právě z přemetů, kdy překonávají samy sebe, začínají si věřit a pak dokáží i věci, ze kterých měly dříve obavy.

Dalším stanovištěm byla atletická průprava, kde si za pomoci kondičního trenéra vyzkoušely různé formy rozběhání, běhání mezi kužely s důrazem na přenášení váhy, běhy přes lanový „žebřík“ položený na zemi. Toto stanoviště dalo všem zabrat. Posledním stanovištěm byla fyzioterapeutická průprava. Tady se trenéři věnovali koordinaci, udržování rovnováhy na balančních deskách, různým hrám a také překážkovým drahám.

Za náš klub jsme velice spokojeni s organizací těchto MINIKEMPU a budeme se dále rádi zúčastňovat těchto akcí, protože si myslím, že jsou velkým přínosem.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.