Minikemp pro mladší žáky 11.4.2015

V sobotu 11.04.2015 se ve sportovním areálu Bolevecké základní školy v Plzni sešlo 27 převážně mladších žáků na házenkářském minikempu, který pořádalo RHC Talent Plzeň.

Za tři hodiny stihli kluci atletický trénink, hru jeden na jednoho a střelbu s přihrávkami z jednotlivých postů. To byly úvodní tři stanoviště. Na každém se zdrželi přibližně 35 minut a trénovali velmi intenzivně a s velkým zájmem a zaujetím.

Poslední hodina byla věnovaná řízené hře a gymnastice. A z gymnastiky měli hoši největší strach, nakonec ale i nějaké to salto zvládli.

Velké poděkování zaslouží trenéři Talentu Plzeň, zvláště ale opětovně trenéři specialisté atletiky a gymnastiky Mgr. Pavel Kleisner a Mgr. Daniel Šik.

Děkujeme i trenérům a funkcionářům chlapců ze Šťáhlav, Starého Plzence, Rokycan a Slavie VŠ, jejich svěřenci se tohoto minikempu zúčastnili.

Připomínáme termíny dalších minikempů. Pro minižáky 18.04.2015 a pro hráče přípravek 26.04.2015 a 23.05.2015.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.