RHC KEMP MLADŠÍCH ŽÁKŮ 20.10. 2017

Další z kempů Regionálního házenkářského centra, tentokrát pouze pro mladší žáky, se konal netradičně v pátek 20. října. V hale Sportovního gymnázia se zúčastnilo kempu „pouze“ 12 mladších žáků. „Tento počet nám trenérům a potažmo hráčům, umožnil dokonalé podmínky pro trénování individuálních dovedností,“ uvedl hlavní trenér RHC Jiří Hynek. Během tříhodinové tréninkové jednotky byl dostatek času na korekci chyb u každého jednotlivce.

„Po krátkém zahřátí zábavnou formou, jsme se prvních 60 minut věnovali atletické průpravě a koordinaci. Technika běhu, skoku, ale i třeba udržení rytmu při překonávání atletického žebříku, to vše bylo náplní první třetiny tréninkové jednotky,“ popisoval Jiří Hynek.

Potěšitelné je, že na pravidelných účastnících je vidět zlepšení. V další částí se trenéři s dětmi věnovali individuálním házenkářským činnostem - různé varianty střelby a uvolnění s míčem, na které byl pak kladen důraz i v poslední části kempu, ve hře na dvě branky.

Celý podvečer pak zakončila soutěž ve střelbě sedmimetrových hodů a společné protažení. Kempu se zúčastnilo 11 mladších žáků z Talentu a jeden z HC Plzeň.

TERMÍNY DALŠÍCH KEMPŮ:

PÁ 17. 11. – hala Sportovního gymnázia (9.00 – 12.00) mladší žáci

SO 1. 12. – hala Sportovního gymnázia (17.30 – 20:30) starší žáci

Podle hracího kalendáře bude uspořádán ještě jeden kemp starších žáků, o kterém budeme včas informovat.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.