KEMP STARŠÍCH A MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2.4. 2017

"

Druhý aprílový den jsme pořádali další z jednodenních kempů v kategorie žactva. Mezi devátou a dvanáctou hodinou se potilo v městské sportovní hale „pouze“ 16 starších žáků. 9 z řad domácího klubu Talentu Plzeň a 7 ze Sokola Šťáhlavy. Bohužel na poslední chvíli se odhlásili zástupci HK Slavia Plzeň. Mezi dvanáctou a patnáctou hodinou byli na řadě mladí žáci, kterých se sešlo celkem 16. Sokol Šťáhlavy měl zastoupení 4 hráčů a domácích hráčů se sešlo 16.

Zaměření kempu se nijak nelišilo od ostatních. Pilování a zdokonalování individuálních činností jednotlivců jak útočných, obraných či atletické průpravy je a bude na denním pořádku všech kempů. Je a bude zajímavé, jak pro hráče tak i pro lektory či trenéry, jak účastnící kempů vstřebávají pokyny, rady lektorů a posouvají své hranice výkonu.

Velké díky patří vzácným hostům z řad extraligového týmu Janu Blechovi a Davidu Polozovi, kteří se v sobotu spolupodíleli na celkem hladkém postupu do semifinále. Stejně tak členovi realizačního týmu Pavlu Kleisnerovi – atletický trenér extraligového týmu.

Další kemp je naplánovaný na 9. 4.

Obr. Společné foto mladších ž. s hosty

"

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.