PRVNÍ KEMP MLADŠÍCH ŽÁKŮ V ROCE 2017

Regionální házenkářské centrum při Talentu Plzeň, pořádá na jaře několik kempů. Jako první se sešli mladší žáci. Celkem si přišlo na konci jarních prázdnin zatrénovat 27 chlapců. Z pořádajícího Talentu Plzeň (19), Sokola Šťáhlavy (6) a 2 úplní nováčci.

Hlavní náplní všech kempů jsou individuální činností jednotlivců a atletická průprava hráčů.

Jako součást kempu shlédli chlapci extraligové utkání Talentu M.A.T – Robstav Plzeň proti SKP Pepíno Frýdek-Místek, kde měli tu možnost pozorovat individuální dovednosti hráčů extraligové úrovně. Po „ulovení“ autogramů hráčů mistrovské Plzně, se přesunuli aktéři sami na palubovku a pod vedením trenérů absolvovali 150 minut trvající tréninkovou jednotku.

Jako hosté se představili extraligový hráči Jan Blecha a David Poloz. Za jejich profesionální přístup jim patří velký dík, stejně tak jako již tradičně vystupujícímu na našich kempech, Pavlu Kleisnerovi – kondičnímu trenérovi extraligového týmu Talentu Plzeň.

 

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.