Minikemp pro nejmenší na Talentu

70 nejmladších holek a kluků se setkalo na dvou minikempech pořádaných Talentem na Bolevecké ZŠ v Plzni. A opět se líbil. Spokojeni byli i ti, kteří ho absolvovali po několikáté, i ti, kteří byli úplně poprvé.

Minikempu se zúčastnilo 70 dětí z 6 klubů. Ze Slavie VŠ Plzeň přijelo 15 dětí, ze Šťáhlav 9, z DHC Plzeň 8, z Hvězdy Cheb 7, z Tachova 4 a za domácí Talent Plzeň bylo 27 dětí.

Naši lektoři opět nezklamali, velké poděkování Davidu Šimkovi za fyzioterapii, Danu Šikovi za gymnastiku a velké ohlasy sklidili i lektoři street dance.

Martě Kovářové ze Slavie VŠ se také líbilo, jak se můžete přesvědčit z jejího dopisu.

Napsali o minikempu.

V sobotu 21. 5. 2016 se některé naše hráčky zúčastnily již tradičního minikempu na Talentu Plzeň. Jelikož se dětí celkově sešlo méně než jindy, byly všechny rozděleny do tří družstev, která pak obešla 3 stanoviště sobotního minikempu.

Jednalo se o stanoviště FYZIOTERAPIE, GYMNASTIKY a STREET DANCE. Na tato stanoviště měly děti vždy necelou hodinu času. Některým nestačilo ani to a na GYMNASTIKU se naše děvčata ještě po ukončení celého minikempu vrátila, aby dokončila svůj trénink, který jim byl na začátku asi o 10min zkrácen.

Bylo vidět, že tělocvična s gymnastickými prvky byla hodně oblíbená. V šatně si pak povídaly také o tom, co se jim líbilo na FYZIOTERAPII a sestavu ze STREET DANCE jsem od svých dcer zhlédla několikrát i doma.

Jsem přesvědčená o tom, že se naše děvčata zúčastní i dalších minikempů, které budou pořádány tímto oddílem, jelikož se při nich děti rozhodně nenudí, nejsou jednotvárná a napomáhají všeobecné přípravě k našemu sportu – házené.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.