#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

RHC MINI KEMP 17. 11. 2016

"

Čtvrtek 17. listopad byl dnem osmifinále ČP můžu. Extraligoví házenkáři Talentu M. A. T Robstav Plzeň postoupili přes tým HBC Strakonice 1921.

Činili se, ale i ti nejmenší Talenťáci. Talent Plzeň v rámci RHC plzeňského kraje pořádal na Bolevecké základní škole minikemp, kterého se kromě nejmenších ""Talenťáků"", zúčastnili chlapci a dívky z týmů HK Slavia VŠ Plzeň, HK Rokycany, Sokol Šťáhlavy, DHC Plzeň, TJ Spartak Příbram a dvě dívky Bolevecké základní školy bez klubové příslušnosti. Celkem se kempu zúčastnilo 49 chlapců a 37 dívek, které jsme rozdělili podle věku na přípravku a minižáky. Tyto dvě kategorie dále pak do dalších tří skupin. Každá z nich obsadila jedno stanoviště, kde se mladí házenkáři pod odborným dohledem věnovali gymnastice, atletice a fyzioterapii - koordinačním cvičením.

Cílem celého kempu bylo chlapcům a dívkám nabídnout zábavnou formou všestranný koordinační pohyb, který je úměrný jejich věku a v neposlední řadě poukázat na důležitost správnosti vykonání základního jednoduchého pohybu. Je velmi důležité podchytit v raném věku pohybové ""nešvary"", které se v pozdějším věku špatně odstraňují a brzdí hráče v jejich dalším rozvoji.

Velké díky patří všem dětem za jejich nasazení a dále pak lektorů. Jmenovitě Mgr. Pavlu Kleisnerovi, Mgr. Danielu Šikovi a Davidovi Šimkovi.

"

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.