#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Minikempy v Plzni pokračují

V neděli 29.03.2015 ve sportovním areálu Bolevecké základní školy v Plzni se sešlo na dvou minikempech přes šedesát nejmladších chlapců z Plzeňska. Dopoledne se sešlo 25 minižáků na tři hodiny od 9.00 do 12.00. Odpoledne od 13.00 do 16.00, také tři hodiny, sportovalo 39 hráčů přípravek. Bohužel nedorazili kluci ze Strakonic, kterým to termínově nevyšlo. Pro tuto věkovou kategorii to byl v letošní sezóně již druhý minikemp. První se uskutečnil v prosinci v nové hale Sokola Šťáhlavy. A byl to premiérový minikemp. Mladší i starší žáci a dorostenci je již dobře znají z loňské sezóny, ale pro kategorii mini a přípravek je to novinka.

O všechny chlapce se staralo sedm trenérů pořádajícího klubu a občas podle potřeby pomáhali a zapojili se i trenéři z dalších klubů. Hosté byli z Rokycan, ze Šťáhlav a ze Slávie VŠ Plzeň.

Trénovalo se na čtyřech stanovištích po třiceti minutách. Společná byla rozcvička na začátku a hra na konci minikempu. V hale na jedné polovině probíhala atletická průprava, na druhé polovině mladí hráči trénovali základy házené se zaměřením na střelbu. Ve velké tělocvičně zkoušeli kluci uvolnění bez míče i s míčem. A v malé zlatý hřeb dne – gymnastická průprava. Nakonec velmi kladně hodnocena jak trenéry, tak i samotnými kluky. Ale oni byli nadšení ze všeho a to je pro nás měřítko kvality. Radost dětí a kladné hodnocení zúčastněných trenérů.

Velké poděkování zaslouží trenéři Talentu Plzeň, zvláště ale trenéři specialisté atletiky a gymnastiky Mgr. Pavel Kleisner a Mgr. Daniel Šik.

Další minikempy jsou již naplánované. Pro straší žáky a mladší žáky 11.04.2015, pro minižáky 18.04.2015 a pro hráče přípravek 26.04.2015 a 23.05.2015.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.