Příměstský tábor

RHC při Talentu Plzeň pořádalo druhým rokem příměstský tábor. Během dvou týdnů absolvovalo celkem 46 dětí ve věku 7 - 11 let řadu sportovních aktivit. V prvním termínu se sešlo celkem 26 dětí a v druhém 20 dětí, které byli napříč plzeňskými házenkářskými kluby a nejen házenkářskými.

Každé ráno jsme začínali v 7:30 a končilo se v 16:30. Po celou dobu bylo zajištěno stravování a pitný režim - 2x svačina a oběd. Kromě sportovních činností byla na programu i ?poznávací tůra? okolím Plzně. Po loňské Zikmundově stezce kolem Krkavce, jsme letos zavítali na další rozhlednu v blízkosti Boleveckých rybníků - Chlum. Dále pak každá skupina absolvovala dva celodenní výlety. Úterní výlet vlakem a pak parníkem od Čechova mostu do pražské ZOO a čtvrteční výšlap na Špičácké sedlo plus prohlídku Environmentálního centra v Železné rudě - http://www.sumavskecentrum.cz.

Ostatní dny byly plné soutěží - například střílení sedmimetrových hodů, střelba na přesnost, fotbalových penalt, překážková dráha, turnaje v piškvorkách Všechny tyto výsledky  se započítávaly do celkového skóre a poslední den byli vyhlášeni vítězové. Mimo sportovních aktivit si děti vyzkoušeli jejich manuální zručnost v keramické dílně.

Všem zúčastněným patří velké díky za jejich přístup a aktivitu stejně tak všem vedoucím.

Tábor proběhl ve spolupráci regionálního házenkářského centra při Talentu Plzeň a Bolevecké základní škole.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.