Poslední kemp st. žáků

"

Fanoušci Talentu Robstav-M.A.T. Plzeň zvolili v hlasování na facebookovém profilu klubu hráčem prvního finálového zápasu s Karvinou (31:27) brankáře Filipa Herajta, který získal o jediný bod víc než pivot Jakub Šíra.

 

Právě nástup 23letého gólmana do plzeňské branky v úvodu druhé půle označil za jeden z rozhodujících momentů i hostující kouč Marek Michalisko. ""Ve druhé půli jsme dlouho nemohli dát gól, neproměňovali jsme ani vyložené šance. Jejich gólmani to na chvíli zavřeli a Plzeň si vytvořila náskok,"" říkal trenér Karviné.

""Vždycky je důležité, když se mi hned zkraje povede nějaký zákrok. To pomůže,"" říkal pak Filip Herajt, kterého těšilo, že byl podepsaný pod prvním finálovým vítězstvím, ale nijak ho nepřeceňoval.

""Je to jen první krůček, v Karviné to bude ještě daleko těžší. Nemyslím si, že ta série bude na tři zápasy,"" domníval se mladý plzeňský brankář. Druhý zápas je na programu už teď ve středu v Karviné, hraje se od 18 hodin.

""Bude tam bouřlivá atmosféra, zase bude plná hala. Karvinští budou tlačit svůj tým za vítězstvím. Já doufám, že tam přijedou i Plzeňáci a podpoří nás,"" přál si Herajt před odvetou. Už v Plzni byla atmosféra hodně vyhecovaná. ""Karviná je tím známá, snaží se soupeře rozhodit, znervóznit. Bylo to tvrdé, ale férové utkání. Snad až na Monczku, který padá při každém kontaktu. Ten by se měl věnovat spíš fotbalu,"" usmál se gólman Talentu.

Snad mu dobrá nálada vydrží i při návratu z Karviné.

"

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.