V neděli jedeme na Duklu!

Aktualizace pro přihlášené zájemce

 
s radostí potvrzujeme nedělní výjezd na utkání Dukla x Talent.
 
Prosíme všechny účastníky, aby byli připraveni v neděli 29.10. ve 14:45 u haly na Slovanech, kde bude přistaven autobus. Samotné utkání začíná v 17:00 hodin. Po utkání následuje odjezd zpět do Plzně.
 
Cena dopravy rozpočítaná dle aktuálního počtu zájemců vychází na 270 Kč. Klub jako příjemný bonus zajistil všem, kteří pojedou autobusem, vstupenku na utkání zdarma. Nebudete tak nutné platit nic dalšího. Platba za dopravu probíhá před odjezdem a pouze hotově. Mějte u sebe ideálně přesnou částku.
 

Původní sdělení:

Pojeďte s námi na Duklu! Talent se již příští neděli vydá do Prahy na další těžké utkání Chance extraligy. Soupeřem mu bude pražská Dukla, která společně s Talentem hraje na špičce celé ligy. Pojeďte s námi podpořit Talent v této napínavé bitvě.

Podmínky pro uskutečnění zájezdu

Abychom mohli na Duklu autobus vypravit, je nutné ho naplnit minimální kapacitou 25 fanoušků. Zda se zájezd uskuteční, Vás budeme informovat v příštím týdnu po uzavření přihlášek.

Přihlášení

Přihlásit se můžete do středy 25.10. do 20:00 hodin ve formuláři níže. Důležité je vyplnit každé jméno zvlášť! Berte na vědomí, že po odeslání nepřijde žádné potvrzení.

Termín a cena

Utkání se hraje v Praze - Řepích od 17 hodin. Autobus by tedy od sportovní haly na Slovanech vyrážel mezi 14-15 hodinou. Informaci upřesníme. Cena za dopravu činí cca 200 Kč.

 

Formulář vyplňte celý, pro každou osobu zvlášť. Odešlete ho červeným tlačítkem.

 

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.