#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

MLADŠÍ DOROSTENCI VSTOUPILI VÍTĚZNĚ DO SEZONY

Mladší dorostenci Talent Škoda JS Plzeň vstoupili v neděli 19. 9. 2021 do soutěžního ročníku 2021/2022 na domácí palubovce vítězně.

Mladší dorostenci "A" se v úvodním utkání 1. ligy mladších dorostenců utkali s Duklou Praha. Vstup do utkání se chlapcům povedl a po necelých čtyřech minutách vedli 4:1. Několikabrankové vedení jsme drželi až do 15. minuty, kdy jsme zvyšovali na 10:6, kdy poté si chlapci vybrali slabší pětiminutovku a soupeř vyrovnal na 10:10. Do konce poločasu se nám nakonec povedlo soupeři odskočit o 3 branky a poločas jsme vyhráli 15:12. I vstup do druhé půle byl v naší režii a postupně jsme během pěti minut navýšili skóre na sedmibrankový rozdíl 20:13. Od tohoto okamžiku už jsme měli otěže utkání pevně v rukou a do konce utkání jsme vedení navyšovali až na konečný stav 35:23.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň A - TJ Dukla Praha A

Mladší dorostenci "B" se v úvodním utkání 2. ligy mladších dorostenců utkali s Lokomotivou Louny. Vstup do utkání nebyl úplně podle našich představ, a to se odráželo i na průběžném skóre. Po celý první poločas jsme nedokázali soupeři výrazněji odskočit, přičemž na vině byl zejména nedůraz v obranné hře, špatně řešené situace v útočné fázi a zbytečné ztráty. Vše v součtu znamenalo poločasové pětibrankové vedení 14:9. Vstup do druhého poločasu byl výrazně lepší a po šesti minutách už byl rozdíl ve skóre 10 branek. Do konce druhého poločasu jsme pak vedení neustále navyšovali až na konečný stav 36:19.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň B - Lokomotiva Louny

Vstup do soutěžního ročníku 2021/2022 se tak oběma mladším dorostům povedl. Na úspěšný vstup do sezony se pokusí navázat hned následující víkend, kdy družstvo "A" cestuje v sobotu 25.9., v rámci druhého kola 1. ligy, do Brna, kde se utká s místním SKKP HANDBALL BRNO a družstvo "B" pak v neděli v rámci druhého kola 2. ligy cestuje na palubovku HK Baník Most.