#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

MLADŠÍ DOROSTENCI PORAZILI HAOLK

Mladší dorostenci Talent Škoda JS Plzeň "A" přivítali v neděli 19. 3. 2023 od 11:00 hod., v rámci 19.kola 1. ligy mladších dorostenců, družstvo Házenkářské Akademie Olomouckého kraje.

Úvodní desetiminutovka utkání byla vyrovnaná, obě družstva se víceméně potýkala s horší koncovkou a tak na konci první desetiminutovky svítil na výsledkové tabuli nerozhodný stav 4:4. Zlomovým okamžikem prvního poločasu se ukázala býti naše přesilovka na konci dvanácté minuty, kterou jsme vyhráli 3:0. Když jsme pak za další minutu přidali již osmou branku, sáhla střídačka soupeře, na konci patnácté minuty za stavu 8:4, po time outu. Ani ten nás však nezastavil a během dalších deseti minut jsme přidali šest branek aniž bychom inkasovali a v polovině šestadvacáté minuty jsme tak, jednak díky desetibrankové šňůře a jednak velmi dobré obranné hře podpořené výborným výkonem Adama v brance, vedli již 14:4 a mířili za uhájením neporazitelnosti i v devatenáctém utkání soutěžního ročníku 2022/2023. Do poločasu soupeř skóre mírně korigoval a do šaten jsme šli s devítibrankovým náskokem 15:6. Do druhého poločasu jsme tak šli s výrazným vedením, ale i s vědomím, že musíme hrát nadále soustředěně a nedovolit soupeři vrátit se do utkání. V průběhu druhého poločasu jsme si vybudované vedení v poklidu udržovali a místy ho dokázali navýšit až na čtrnáctibrankový rozdíl. Ani výrazná obměna hráčů na hřišti neměla žádný vliv na stav na výsledkové tabuli a v utkání jsme nakonec zvítězili přesvědčivě 32:20.

S výsledkem utkání tak můžeme být spokojeni, neboť jsme prodloužili naši neporazitelnost na 19. utkání a nadále držíme 1. místo tabulky 1. ligy mladších dorostenců s tříbodovým náskokem před HC Zubří.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň A - HAOLK

TABULKA 1. LIGY MLADŠÍHO DOROSTU

Ve 20. kole 1. ligy mladších dorostenců se naši mladší dorostenci představí v Telnici, kde se v sobotu 25. 3. 2023 od 16:00 hod. budou snažit natáhnout sérii neporazitelnosti na 20 utkání.