#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

MLADŠÍ DOROSTENCI VÍTĚZÍ NAD DUKLOU PRAHA

Družstva mladších dorostenců Talent Škoda JS Plzeň se v sobotu 13. 11. 2021 utkala s Duklou Praha a obě družstva z této konfrontace vyšla vítězně.

Mladší dorostenci "A" se jako první představili od 14:00 hod. na palubovce pražské Dukly. V úvodu utkání tahal za delší konec provazu domácí celek, kdy si až do 12. minuty držel jednobrankový náskok. Od 12. minuty utkání, za stavu 7:6 v náš neprospěch, jsme převzali otěže utkání do rukou my a do poločasu jsme postupně navyšovali naše vedení až na stav 13:20 v náš prospěch. Úvod do druhého poločasu nám nevyšel a dovolili jsme soupeři během necelých čtyř minut snížit na 16:20. Pak jsme zmobilizovali síly a vyhráli následující osmiminutovku 7:1 a šli do posledních necelých devatenácti minut utkání s desetibrankovým vedením 17:27. Ukání jsme pak již kontrolovali a dovedli do vítězství v poměru 24:33.

STATISTIKA UTKÁNÍ TJ Dukla Praha A - Talent Škoda JS Plzeň A

Mladší dorostenci "B" se následně od 17:30 hod. utkali na domácí palubovce s rezervou pražské Dukly. Přeto, že někteří chlapci měli za sebou již náročný den a čekalo je z důvodů mnoha absencí již páté utkání v jeden den, včetně přejezdů Plzeň - Šťáhlavy - Praha - Plzeň, tak jsme do utkání vstoupili velmi dobře a po necelých čtyřech minutách vedli 4:0. Vybojovaný náskok jsme si udrželi až do poločasu, přičemž do šaten jsme šli s pětibrankovým vedením 13:8. Vstup do druhého poločasu se nám však vůbec nepovedl, naše útočné kombinace byli bezzubé, špatně řešené, s prachbídnou koncovkou či finálním řešením. Pravděpodobně to bylo zapříčiněno únavou některých hráčů z náročného dne. Soupeři jsme tak dovolili ve 47. minutě vyrovnat na 17:17. Ve 48. minutě jsme v podstatě vstali z mrtvých, vzali si vedení zpět, zlepšili obranu a vrátili se k jednoduchosti v útočné fázi, za kterou jsme byli odměněni získáním dvoubrankového náskoku. Soupeř následně sáhl k osobní obraně, což mají někteří naši chlapci velmi rádi a i přes hru ve dvouminutovém oslabení jsme tuto část hry vyhráli o 3 branky a dovedli utkání do vítězství 25:20.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň B - TJ Dukla Praha B

O následujícím víkendu se družstvo A představí v neděli 21.11. v 11:00 hod. na domácí palubovce proti Brnu a družstvo B od 14:00 hod. v Hostivicích.