#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

MLADŠÍ DOROSTENCI DOBYLI FRÝDEK

Družstvo mladších dorostenců Talent Škoda JS Plzeň "A" v rámci třetího kola 1. ligy mladších dorostenců zajíždělo v neděli 2. 10. 2022 do Frýdku - Místku, kde se představilo na palubovce zdejšího Pepino SKP Frýdek-Místek.

Úvod utkání byl výsledkově velmi vyrovnaný, kdy útočná fáze obou družstev převyšovala obranné činnosti. Na přelomu první a druhé desetiminutovky se nám podařilo soupeři odskočit na rozdíl tří branek, a to nám dodalo klid do další fáze hry. I přes několik zbytečných technických chyb jsme skóre nadále navyšovali a do poločasu bylo naše vedení již sedmibrankové 14:21. I v průběhu druhého poločasu jsme byli na palubovce lepším družstvem a postupně jsme se výsledkově od soupeře vzdalovali. V polovině druhého poločasu jsme drželi pohodlný desetibrankový náskok 21:31. Ani to nám nestačilo a rozdíl ve skóre jsme nadále navyšovali. Po závěrečném hvizdu nakonec svítil na výsledkové tabuli čtrnáctibrankový rozdíl 26:40.
Ve třetím utkání soutěžního ročníku 2022/2023 jsme si tak připsali třetí výhru a držíme se v popředí prvoligové tabulky.

STATISTIKA UTKÁNÍ Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň A

TABULKA 1. LIGY MLADŠÍHO DOROSTU

Ve čtvrtém kole 1. ligy mladších dorostenců se mladší dorostenci představí před reprezentační přestávkou v neděli 9. 10. 2022 od 15:00 hod. v Hale 3, Sportovní haly města Plzně v Plzni na Slovanech, kdy budou hostit družstvo TJ Sokol Nové Veselí.