#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Mladší dorostenci bodovali ve Žďáru

Mladší dorostenci zvládli zápas ve Žďáru nad Sázavou a po zásluze si odvezli oba body za výhru 34:28.

Do zápasu ovšem tým, stále postrádající Vojtu Svobodu a Matěje Rybu, vstoupil vlažně. Za stavu 2:6 v náš neprospěch ( a to nás ještě několikrát podržel Pavel Křesťan v bráně),  jsme si museli vzít velmi záhy oddychový čas abysme si s hráči ujasnili, s jakým nasazením a disciplínou hodláme hrát. Kluci se skutečně vzchopili, zápas otočili a do šaten jsme již odcházeli se slušným náskolem 16:12. Od zmíněného stavu 2:6, jsme tak zbylých cca. 22 minut vyhráli 14:6. V této fázi zápasu jsme byli po všech stránkách lepším týmem. I v druhé půli jsme si drželi slušný náskok a nebýt zbytečných ztrát míče, zejména v přechodu do útoku, byl by výsledek jasnější a zápas dříve rozhodnut v náš prospěch. Takto se někteří hráči dostali na hřiště bohužel až v úplném závěru, např. brankář Honza  Malina, který tak zažil po zranění svoji premiéru v lize ml. dorostu..