Mladší dorostenci B drží neporazitelnost

Družstvo mladších dorostenců Talent Škoda JS Plzeň "B" se v rámci 7. kola mistrovské nadstavby 2. ligy mladších dorostenců představilo v neděli 1. 5. 2022 od 10:00 hod. na palubovce Sportovní haly města Plzně. Soupeřem našim mladším dorostencům bylo družstvo Jiskry Třeboň.

Samotný úvod utkání byl v naší režii a během první minuty jsme se dostali do dvoubrankového vedení 2:0. Soupeř na náš rychlý úvod dokázal  zareagovat a ve čtvrté minutě stav utkání vyrovnal. Následující minuty byli vyrovnanou bitvou, kdy na konci desáté minuty jsme měli jednobrankový náskok 5:4. Úvod jedenácté minuty pro nás znamenal stotřicet vteřin hrůzy, ve kterých jsme soupeři dovolili vstřelit 4 rychlé branky a otočit stav utkání na 5:8. Na nepovedený úsek hry jsme reagovali time outem, jehož účelem bylo chlapce povzbudit, zvednout hlavy a vrátit se k poctivé práci v obraně, zlepšit útočnou fázi a vyvarovat se zbytečných technických chyb. V průběhu následujích čtyř minut se nám podařilo stav utkání vyrovnat. Jako rozhodující fáze utkání se ukázal úsek od dvacáté do poloviny pětadvacáté minuty, ve kterém jsme si pěti brankami v řadě vypracovali čtyřbrankový náskok v poměru 13:9, který jsme do poločasu dokázali navýšit na rozdíl pěti branek v poměru 16:11.
Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a během dvanácti minut jsme si vypracovali již desetibrankový náskok 25:15 a o osudu utkání bylo rozhodnuto. I ve zbytku druhého poločasu jsme pokračovali v navyšování rozdílu ve skóre, aby se konečné skóre zastavilo na stavu 34:21 v náš prospěch, což znamenalo naši dvacátouprvní výhru ve dvacátémprvním utkání 2. ligy mladšího dorostu.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň B - Jiskra Třeboň


TABULKA 2. LIGY MLADŠÍHO DOROSTU


Ve středu 4. 5. 2022 se představí dorostenci B v Pardubicích, kde jim bude posledním soupeřem v rámci soutěžního ročníku 2021/2022 družstvo 1. HC Pardubice.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.