Mladší dorost prohrál na domácí půdě s Karvinou

Po prohře na půdě Frýdku Místku jsme si chtěli spravit chuť v domácím zápase proti Karviné. Zejména díky velmi špatnému prvnímu poločasu, který jsme prohráli 10:16, se nám to nezdařilo. I přes zlepšený výkon v druhé půli, kdy jsme se dotáhli až na rozdíl jednoho  gólu, jsme již na  body dosáhnout nedokázali. Na zápase mi velmi zarazil náš přístup v úvodních 30ti minutách. Jsem ochoten akceptovat prohru i chyby, jsme mladší dorostenci a stále je tato soutěž zejména o získávání zkušeností a zlepšování se, je to neustálý proces, který upřednostňuji před výsledkem. Přesto jsem v předchozích zápasech v  momentech, kdy kluci bojují 60 minut a mají šanci na výhru, nechával hrát více ty, kteří měli v ten který okamžik lepší sportovní formu. Někteří si tak příliš nezahráli. O to víc mě mrzí onen zmíněný přístup. Neakceptuji hru  bez nasazení, bez chuti a zápalu. Bez snahy porvat se o co nejlepší výsledek, či možná lépe řečeno, o co nejlepší pocit z odvedené práce. V tom okamžiku budou hrát ti, kteří mají chuť, kteří budou ochotni na hřišti nechat vše, bez ohledu na jejich aktuální sportovní formu či kvality.