#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

MLADŠÍ DOROST PŘEZIMUJE NA 1. MÍSTĚ TABULKY

Družstvo mladších dorostenců Talent Škoda JS Plzeň "A" se v rámci třináctého kola 1. ligy mladších dorostenců utkalo v neděli 18. 12. 2022 od 15:00 hod. ve sportovní hale 31. Základní školy s družstvem KH Kopřivnice.

Vstup do posledního utkání v rámci podzimní části soutěžního ročníku a zároveň posledního utkání v kalendářním roce 2022 byl plně v režii našich chlapců. Již od samotného úvodu si vypracovali výrazný náskok, který v polovině prvního poločasu čítal již 9 branek. Do konce prvního poločasu se nám podařilo náskok ještě navýšit a první poločas tak skončil dvanáctibrankovým rozdílem 21:9. Vstup do druhého poločasu nebyl z naší strany již tak dominantní, což mělo za následek výsledkově vyrovnanou první desetiminutovku. V dalším průběhu utkání jsme rozdíl ve skóre dále navyšovali až na konečný osmnáctibrankový rozdíl 43:25.

Ani ve třináctém utkání soutěžního ročníku 2022/2023 nepoznali chlapci přemožitele. S bilancí 24 bodů za 11 výher a 2 remízy při skóre 473:310 jsou tak zaslouženě na 1. místě tabulky 1. ligy mladších dorostenců. O setrvání na 1. místě tabulky budou hoši bojovat hned v úvodním tj. 14. kole jarní části soutěžního ročníku 2022/2023, kdy budou v neděli 5. 2. 2023 hostit družstvo Lovců Lovosice, které je pouze o bod na 2. místě tabulky.