Talent zkusí odvrátit mečbol

Talent tým Plzeňského kraje už zase bilancuje na hraně porážky, i ve finálové sérii s Karvinou prohrává 1:2. Ta může už ve středu v Plzni slavit titul, hraje se od 17 hodin.

"Čtvrtý zápas musíme zvládnout, pakliže chceme zůstat ve hře o titul. Nemyslím si ale, že by to kluky svazovalo," prohlásil jeden z plzeňských trenérů Petr Štochl.

V této fázi sezony se toho už moc natrénovat nedá. "Ale lze zareagovat na aktuální situace z předchozího zápasu a víceméně naladit hlavu na konec a nejdůležitější část sezony," konstatoval kouč Talentu a co bude podle něho klíčové?

"Musíme se nastavit, abychom zvládli začátek zápasu. To se nám v Karviné ani jednou nepovedlo, takže potom doháníme až osmigólovou ztrátu, což už je velmi problematické," uvědomuje si Petr Štochl.

V podobné situaci byli házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje v letošním play-off už dvakrát. Ve čtvrtfinále s Brnem i v semifinále se Zubřím odvraceli obhájci titulu za stavu 1:2 na zápasy vyřazení. Jenže teď jde o mistrovský trůn a mečbol má po sobotní výhře doma Karviná.

Zatím nejtěžší protivník, na kterého Plzeň narazila. Vítěz základní části extraligy a poražený finalista z loňska navíc prahne po odvetě. Před rokem měla Karviná také mečbol, ale Talent si vynutil pátý zápas a v něm pak soupeři na jeho hřišti překazil mistrovské oslavy.

Bude se letos situace opakovat, nebo se Karviné povede odplata i s úroky?

Na tuhle otázku dá odpověď středeční čtvrté finále, které začíná v městské hale v Plzni na Slovanech v 17.00.

Ve středu všichni v oranžové!

Talent už ve středu 25.5. vyzve v hale na Lokomotivě v Plzni rivala z Karviné. Pojďte i vy podpořit házenkáře v oboji o titul! Nezapomeňte dorazit v oranžové a udělat tak soupeři oranžové peklo!

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.