Memoriál Miroslava Šafra oslaví letos jubileum

V městské hale na Slovanech proběhne 21. až 23. srpna jubilejní 10. ročník Memoriálu Miroslava Šafra, turnaj mladšího a staršího dorostu, který se hraje pod záštitou prvního náměstka plzeňského primátora Mgr. Romana Zarzyckého.

Turnaj pořádá Talent Plzeň každoročně pro mladší a starší dorost o pěti účastnících, ale letos se u příležitosti jubilea jejich počet rozšíří na osm v každé k kategorií.

Vedle domácích týmů Talent ŠKODA JS Plzeň se v mladším dorostu představí ještě HC Dukla Praha, HC Robe Zubří, německé celky HSC Coburg 2000 a LHC Cottbus, ze Slovenska přijedou Tatran Prešov a ŠKP Bratislava a z Rakouska West Wien.

Ve starším dorostu budou konkurenty plzeňských házenkářů opět HC Dukla Praha, HC Robe Zubří, HSC Coburg 2000, Tatran Prešov, ŠKP Bratislava, ale také další německé celky SG Nickelhütte Aue a HC Elbflorenz Drážďany.

Memoriál Miroslava Šafra se odehraje v halách na Slovanech číslo 1 a 3.

V rámci turnaje proběhne v pátek odpoledne s Talentem. Na venkovním hřišti v areálu Městské sportovní hale na Slovanech si budou moci děti, pod vedením zkušených trenérů vyzkoušet, svoje sportovní dovednosti. Vše proběhne zábavnou formou, potkáte se z extraligovým hráči a přijde náš maskot - velbloud.

Během turnaje sehrají muži extraligového Talentu dvě přípravná utkání, to páteční (začátek v 19.00) s bundesligovým nováčkem HSC Coburg 2000, který trénuje Alois Mráz, bude mít benefiční charakter ve prospěch Tomáše Matoušíka.

V sobotu pak čeští šampioni změří síly s tradičním soupeřem v přípravném období EHV Aue.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.