Kapitán se těšil marně, v neděli se nehrálo

Když naskočil před 14 dny do domácího zápasu s Hranicemi (29:21) vzbudilo to pozitivní ohlas hledišti. Jak by také ne! Křídelník Petr Vinkelhöfer, odchovanec a kapitán Talent týmu Plzeňského zápasu se vrátil po operaci kolenaa dlouhé rekonvalescenci, mino hru byl téměř rok.

"Samozřejmě zápasová praxe chybí. Ale nervózní jsem nebyl," okomentoval 33letý Petr Vinkelhöfer svůj návrat na palubovku.

"Do mistrovské formy mám ještě daleko. Ale je Jsem rád, že se můžu konečně naplno zapojit do hry," doplnil kapitán Talentu, který se dělí o pozici na levém křídle s mladšími borci Šafránkem a Benešem.

Byl i u první extraligové porážky Talent týmu Plzeňského kraje v této sezoně v Lovosicích (28:29). Ale těžkou hlavu z toho neměl.

Vzhledem ke klimatickým podmínkám a kalamitní situaci z důvodu napadnutí velkého množství sněhu v rámci celého území ČR, rozhodla Soutěžní komise ČSH o zrušení termínu odehrání utkání 15. kola soutěže a nařídila odehrání 15. kola soutěže v náhradním termínu.

"Bylo nám jasné, že sérii neporazitelnosti těžko udržíme celou extraligu. Možná je dobře, že to přišlo venku, doma ztrácet body nechceme," prohlásil Vinkelhöfer s tím, že chce s týmem naskočit zpátky na vítěznou vlnu.

Už v nedělním zápase se Sokolem Nové Veselí se chtěl s Talent týmem Plzeňského kraje vrátit zpátky na vítěznou vlnu, ale celé 15. kolo extraligy bylo kvůli složitým klimatickým podmínkám odloženo.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.