Je jasno. Talent porazil Brno a ve čtvrtfinále vyzve Frýdek-Místek

Výsledky předposledního kola házenkářské extraligy rozluštily tajenku týkající se soupeře Talent týmu Plzeňského kraje pro čtvrtfinále play-off. Obhájci mistrovského titulu se jako jistý vítěz základní části střetnou na tři vítězná utkání s osmým týmem tabulky, jímž bude bez ohledu na poslední kolo Frýdek-Místek.

První dva zápasy se odehrají v Plzni (24. 3. a 25. 3.), třetí duel 29. 3. a případný čtvrtý 30. 3. budou ve Frýdku a možné páté utkání by se hrálo v Plzni 2. 4.

Ve víkendovém 25. extraligovém kole vyhrál Talent na palubovce ambiciózního Brna 28:22. Hosté si hned na začátku zápasu vypracovali pětigólový náskok, vedli i o devět branek a v poločase to bylo 15:8. Ve druhé půli si Plzeň držela bezpečné vedení. Nejlepším střelcem hostů byl se šesti góly křídelník Adam Beneš.