#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Informace pro fanoušky před utkání 3.semifinále s Kopřivnicí

Přinášíme Vám užitečné informace před třetím zápasem semifinálové série play-off. Talent je krok od finále a k postupu mu tak stačí jediná výhra! Přečtěte si informace o prodeji vstupenek i dopravním omezení okolo haly.

Vstupenky

Volný prodej vstupenek na semifinálová utkání Talentu s Kopřivnicí bude zahájen vždy v den zápasu cca 60 minut před utkáním na pokladnách v hale. Podrobnosti prodeje si přečtěte níže.

Druhé domácí utkání semifinále Chance playoff extraligy házené je na programu v neděli 21.4.2024 od 14:50 hodin v hale v Plzni na Slovanech. Vstupenky se ve volném prodeji začnou prodávat v den zápasu na místě, tedy u vstupů do haly na pokladnách. Pokladny se otevřou 60 minut před utkáním.

Permanentní vstupenky KLASIK již na utkání semifinálové série neplatí. Majitelé permanentních vstupenek KLASIK mají po jejím předložení na pokladně nárok na slevu 100Kč ze své vstupenky.

Ceny vstupenek:

• Dospělí: 250 Kč (Pro permanentkáře po slevě 150Kč)
  • Dítě od 10 let do 15 let, student, senior: 150 Kč  (Pro permanentkáře po slevě 50Kč)
  • Dítě do 10 let:  0 Kč
  • ZTP: 0 Kč ZTP + 1x doprovod: 0 + 0 Kč

Foto

Dopravní omezení na Koterovské

Ulice Koterovská je momentálně v rozsáhlé rekonstrukci a tak čekají na řidiče i cestující MHD v okolí haly dopravní omezení. Doporučujeme tedy přijet s dostatečným předstihem. Více se dozvíte na webu PDMP - zde.

Nezapomeňte - oranžové peklo!

Nezapomeňte na zápas přijít oblečeni v oranžové barvě a podpořit tak Talent v bojích o titul. Rozpoutejme společně oranžové peklo!