Informace k prodeji vstupenek na finále

Volný prodej vstupenek na poslední domácí finále Talentu s Karvinou bude zahájen v den zápasu 60 minut před utkáním na pokladnách v hale. Podrobnosti prodeje si přečtěte níže.

4. finále Chance playoff extraligy házené je na programu ve středu 25.5.2022 od 17:00 hodin. Vstupenky se ve volném prodeji začnou prodávat v den zápasu na místě, tedy u vstupů do haly na pokladnách. Pokladny se otevřou 60 minut před utkáním tedy zhruba v 16 hodin.

Permanentní vstupenky KLASIK již na utkání finálové série neplatí. Majitelé permanentních vstupenek KLASIK však mají na pokladnách uschované vstupenky, které jim budou prodány po předložení permanentky. Nemusí se tak obávat, že na ně, v případě zaplněné kapacity haly, nevyjde řada. Rezervace je platná do 15 minut před utkáním, poté propadá.

Ceny vstupenek

  • Dospělí: 200 Kč
  • Dítě od 10 let, student, senior: 100 Kč
  • Dítě do 10 let: 0 Kč
  • ZTP: 0 Kč
  • ZTP + doprovod: 0 + 100 Kč

Nezapomeňte - oranžové peklo!

Nezapomeňte ve středu dorazit na utkání v oranžovém a rozpoutat tak oranžové peklo!

Foto

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.