Finále, díl druhý. Talent hostí Karvinou

Talent tým Plzeňského kraje se pokusí doma srovnat stav finálové série s Karvinou. První utkání na palubovce soupeře prohráli 28:33, druhý zápas se hraje ve středu od 18 hodin v Plzni. Nezapomeňte na zápas dorazit v oranžovém a vytvořit tak oranžové peklo!

"V prvním utkání to nebyl ten nejlepší Baník, ale my jsme své šance nevyužili. Pevně doufám, že teď podáme lepší výkon a ještě vyhrajeme tři zápasy," přál si před odvetou jeden z plzeňských trenérů Petr Štochl.

"Hlavně si myslím, že další zápasy budou mít větší kvalitu, nasazení a náboj," doplnil bývalý reprezentační brankář.

"Bez ohledu na to, kde se hraje, abychom získali titul, musíme třikrát vyhrát. Samozřejmě že rádi hrajeme před svými fanoušky, ale víme, že minimálně jednou musíme uspět i v Karviné. Věřím, že do zápasu vlítneme a podáme nadprůměrný výkon, který nám přinese vítězství," doplnil plzeňský gólman Karel Šmíd, který doufá, že si fanoušci najdou cestu do haly i uprostřed pracovního týdne. "Na pátý zápas se Zubřím byla skvělá atmosféra a šlo o všechno. Troufám si říct, že teď to bude podobné. Pokud bychom prohráli, budeme v hodně nepříjemné situaci. Proto je zápas pro nás životně důležitý a doufám, že to tak vnímají i fanoušci a přijdou nás podpořit," přeje si brankář Talentu. Řadu hráčů z týmu soupeře zná z reprezentačních srazů.

Jeden z nich Vojtěch Patzel mu nasázel v prvním zápase jedenáct branek. "Ale polovina byla ze sedmiček. Před sérií jsem se s Vojtou hecoval právě kvůli sedmičkám. V Karviné se dařily jemu, ale snad se to teď otočí," doufal Karel Šmíd před domácím zápasem.

"Myslím, že to bude daleko těžší utkání, než bylo to první. Ale jsme odpočatí, dobře takticky připraveni a maximálně odhodlaní v Plzni uspět," prohlásil za karvinského soupeře zkušený křídelník Jan Sobol.

Nezapomeňte na zápas dorazit v oranžovém a vytvořit tak oranžové peklo, záčínáme v 18:00!

Foto

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.