Dorosty odjíždí ze Zubří bez bodu

DOROST SE VRACÍ ZE ZUBŘÍ BEZ BODU.
Mladší dorost nastoupil k 1. mistrovskému utkání této sezóny na horké půdě v Zubří.
U jednoho z aspirantů na mistrovský titul podali hráči bojovný výkon a do poslední vteřiny měli šanci na zisk minimálně 1 bodu.
Dobře jsme vstoupili do utkání a po celý 1. poločas jsme byli lepším týmem a vypracovali si zasloužený pětibrankový náskok.
Bohužel v 2. poločase jsme měli naopak desetiminutový herní výpadek a přišli o náskok. V této části se nám rozpadl postupný útok - především jeho organizace a odvaha jít do zakončení. Přesto jsme bojovali až do konce. Zlepšenou obranou 0:6 jsme se vrátili do zápasu. V posledních vteřinách jsme se dostali z rychlého útoku do zakončení, ale bohužel jsme šanci neproměnili.
Statistika utkání:
 

HC Zubří -Talent Škoda JS Plzeň 36:21 (19:11)

I.liga staršího dorostu 

 

O víkendu jsme odehráli velmi těžké utkání u favorita soutěže v Zubří.

     Od začátku utkání se projevovala fyzická vyspělost spojek a pivota soupeře. My jsme se snažili vysunutou obranou narušovat akce Zubří, což se nám dařilo v prostoru spojek, ale soupeř nás dokázal přehrát v prostorách křídel a pivota. 

Větší problém jsme měli v útočné fázi, kde jsme bohužel udělali hodně jednoduchých  technických chyb a i střelba měla nízkou úspěšnost. Tím jsme soupeři umožnili hrát rychlé útoky a poločas jsme prohráli rozdílem 8 branek. 

     Druhý poločas měl bohužel podobný průběh a výsledek 36:21 je pro nás tvrdou lekcí. Musíme se z tohoto zápasu poučit a zlepšit výkon. Příští týden nás čeká doma družstvo Kopřivnice.

 

Sestava:   

Křesťan, Kouřil - Klesa 1, Karban, Zeda 4, Vondrášek, Štochl 1, Beneš, Ryba 1, Šmrha 2/1, Bernhard 1, Svoboda 5, Kaplan 6, Schreiber.

 

Trenér Piroch Jiří

 

Statistiky zápasu naleznete zde: https://www.handball.cz/souteze/muzi/1-liga-starsi-dorostenci/detail/zapas/79c05107-e1eb-4688-973f-0e047886d0ed

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.