Děkujeme za podporu v této sezoně!

 Po zisku  titulu Mistra České republiky v házené 2021 chceme poděkovat všem, kteří se na tomto velkém úspěchu podíleli.
 
Děkujeme za podporu Plzeňskému kraji a městu Plzeň,  protože bez jejich pomoci by nebylo možné celé fungování klubu, ze kterého pak těží jeho nejvíce viditelná součást - extraligový tým. Díky němu zůstáváme na další rok Mistry České republiky. Děkujeme všem dalším partnerům, kteří nám zůstali věrni i v nelehké době poznamenané pandemií koronaviru - bez jejich pomoci by současný úspěch byl rovněž nemyslitelný.
 
Děkujeme za skvělou reprezentaci klubu všem hráčům, trenérům a celému realizačnímu týmu - tedy těm , kteří se na zisku titulu podíleli přímo. Velmi děkujeme všem jejich rodinám, že jim vytvořily takové zázemí, které dosažení tohoto úspěchu umožňovalo.
 
Děkujeme všem, kteří svou prací na chodu klubu - ať už je to práce s naší mládeží, práce na přípravě utkání, turnajů a dalších akcí našeho klubu, či jakákoliv další činnost nezbytná pro chod klubu - přispívají do společné mozaiky, která pak vede k úspěchům, které jsou naplněním této každodenní práce.
 
V neposlední řadě děkujeme našim fanouškům a vůbec všem, kteří nám přejí a není jim zkrátka osud Talentu lhostejný. Věříme, že se v další sezoně s Vámi všemi budeme moci potkávat mnohem více, než tomu bylo z důvodu hygienických omezení v sezoně minulé. Věříme, že se nám podaří na tu končící sezonu navázat i výsledkově a budeme se tak moci společně radovat z dalších úspěchů.
 
Závěrem nám ale dovolte popřát všem především pevné zdraví a znovu zdůraznit, jak moc si podpory Vás všech vážíme.
 
Vedení Talentu Plzeň

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.