#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Ani dobrý výkon mladším dorostencům proti Novému Veselí nestačil

Tým mladších dorostenců pokračuje ve slušných výkonech i nadále, přesto si tentokrát žádný bodový zisk nepřipsal. Nicméně zápas, proti možná nejlepším utýmu ligy, nebyl jednoznačnou záležitostí hostujícího týmu. V první půli jsme drželi 20 minut vedení a soupeře do příiš šancí nepouštěli. Ke konci poločasu jsme si ale v útoku neporadili s 1:5 obranou soupeře a tak jsme  do šaten šli s  mankem 3 branek. Vstup do druhých 30ti minut byl z naší strany nejslabší částí utkání, Veselí v pohodě odskočilo na 9ti brankový rozdíl.  Pokusili jsme se tedy změnit taktiku v obraně i v útoku a to ve spolupráci s enormním úsilí celého týmu to vedlo k návratu do zápasu, kdy se podařilo náskok soupeře zredukovat až na 3 branky. Střelecky nás při tom táhl velmi dobře hrající Petr Zeda. Bohužel na body to nestačilo, prohráli jsme 25:31 ,  ale i tak se mi náš výkon líbil. Hrajeme bez obou pivotů i levých spojek, a proto platí extra dík i klukům, kteří na těchto postech kvalitně zaskakují, tj Jonáš Krepindl, Kuba Štochl a Ondra Tříska. Doufám, že za 14 dní, až bude liga pokračovat, budou již někteří ze zraněných opět k dispozici.