ŽÁKOVSKÁ LIGA 3. KOLO

Cooper Standard Cup 2019 - st. dorost

 

Jarní část sezóny se blíží, příprava probíhá podle našich představ. Jedna z posledních herních zkoušek nás čekala o víkendu v Novém Veselí. Slušně obsazený turnaj s účastí dvou českých a dvou slovenských týmů jsme absolvovali skoro v kompletní sestavě. Tým jsme doplnili Kaplanem z mladšího dorostu.

 

Slavoj Trebišov vs Talent Plzeň 21:34 (10:18)

V prvním utkání jsme změřili síly s družstvem Trebišova. Dařilo se nám v obraně a soupeře jsme přehrávali hlavně rychlými protiútoky.  I v postupném útoku byl výkon velmi kvalitní a tak jsme soupeře nakonec přehráli velkým rozdílem.

Branky: Křesťan - Nový 5, Bešta 2, Štengl 2, Kaplan 3, Cvikl 2, Tyrpekl 3, Sedlák 7, Pašek M. 2, Pašek J. 1, Říha 3, Fliegl 4, Davídek

.

Talent Plzeň vs TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (15:14)

Druhé utkání jsme odehráli s domácím družstvem. Kluci předvedli jeden ze svých nejlepších výkonů.  Celé utkání bylo velice vyrovnané a mělo vysokou kvalitu. V koncovce jsme byli úspěšnější a zvítězili o jednu branku.

Branky: Křesťan, Bešta 6, Štengl 2, Kaplan 2, Cvikl 3, Davídek, Říha 3, Fliegl 2,Tyrpekl 2, Sedlák 4, Pašek M. 3, Pašek J., Nový

 

Talent Plzeň vs HO Slovan Modra 30:18 (17:7)

Poslední utkání jsme odehráli proti slovenskému družstvu Modra. Toto utkání bylo z mého pohledu asi nejslabší. Soupeře jsme přehráli ve všech směrech a suverénně vyhráli.

Branky: Křesťan 2 ? Nový 3, Bešta 3, Štengl 4, Cvikl 2, Kaplan 2, Tyrpekl 5, Davídek, Sedlák 3, Pašek M., Pašek J. 4, Říha 1, Fliegl 1

 

Turnaj splnil to, co jsme od něj očekávali. Kluci odehráli většina stejný časový úsek.  Vyzkoušeli jsme je v různých složeních sestav.  Byl jsem velmi mile překvapen jejich výkony a nasazením. Doufám, že se jim tato chuť a forma přenese do utkání v jarní části soutěže.  Za 14 dní začínáme utkáním v Karviné.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.