Starší dorostenci přehráli Frýdek Místek, mladší stejnému soupeři podlehli

Starší dorostenci dokázali v předposledním kole podzimní části 1. ligy staršího dorostu zabojovat a nedovolili hráčům Frýdku odvézt z Plzně ani jeden bod. Nevedlo se naopak mladším dorostencům, ti od začátku utkání tahali za kratší konec. Po závěrečném hvizdu tak svítil na tabuli nelichotivý výsledek 30:37.

Jiří Piroch, trenér staršího dorostu:

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a plnili taktické pokyny, které jsme si před zápasem řekli. Pak bohužel přišel úsek, kdy jsme nedokázali ubránit a v útoku ztratili zbytečně několik míčů a soupeř nám odskočil na rozdíl dvou branek 14:12.

Do druhého poločasu jsme šli s předsevzetím zlepšit obranou fázi a to se nám podařilo. Dokázali jsme hráče Frýdku včas přerušovat a nutili je do nepřipravené střelby. Výborným výkonem nás podržel i brankář Rychal (ml. dorostenec). Zápas jsme dokázali otočit v náš prospěch. Kluky musím pochválit opět za bojovnost a zvlášť za druhý poločas, který měl velmi dobrou kvalitu. Teď nás čeká poslední zápas podzimu, velmi těžké utkání v Kopřivnici, kde chceme uspět a udržet velmi příjemné třetí místo v tabulce.

Petr Štochl, trenér mladšího dorostu:

Vůbec jsme nezachytili začátek utkání, kdy nás Frýdek trestal za naše chyby zejména přes křídelní hráče, ať už z rychlých protiútoků, nebo při útoku postupném. Snažili jsme se zareagovat změnou obraného systému, což skutečně pomohlo a od asi 15.-20. minuty už rozdíl ve skóre nenarůstal. Ve druhém poločase jsme už začali předvádět výkon, se kterým už by se dalo částečně vyjadřit spokojenost, kdy jsme dokázali rozdíl ve skóre stáhnout až na tři branky. Bohužel se nám v té době zranil Petr Zeda, Leo Kaplan byl vyloučen na 2 minuty  a to bylo pro nás již citelné oslabení, které jsme nedokázali kompenzovat, zvlášť když v zápetí inkasoval Leo kaplan další 2minutový trest  za chybu střídačky.

Samozřejmě nejsme spojkojeni  s inkasovanými 37 brankami, na druhou stranu mě těší stabilně vysoká úroveň hry Leo Kaplana, znatelný pozitivní posun je možno vidět i u obou středních spojek. Mrzí mě opětovné zranění Petra Zedy, snaží se trochu ubrat ze své živelnopsti,což jeho hře prospívá a zároveň si udržuje svoji bojovnost, kterou tým potřebuje a kterou, doufám, nakazí i ostatní.