#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Starší dorostenci porazili v derby Šťáhlavy

Na utkání jsme se připravovali celý týden a věděli, že nás čeká derby se vším všudy. Domácí, oslabeni o svého nejlepšího střelce Nolče, bojovali a utkání bylo po většinu doby vyrovnané.

V prvním poločase se nám podařilo odskočit až na rozdíl pěti branek, ale na konci poločasu jsme udělali několik jednoduchých technických chyb, neproměnili vyložené šance, čeho soupeř využil a poločas skončil minimálním rozdílem (13:14).

Druhý poločas byl z obou stran hodně bojovný, některé zákroky až na hranici pravidel. Bohužel jsme přišli o Beštu, který dostal červenou kartu za neúmyslný úder do obličeje. Kluky jsme uklidnili a snažili se hrát bez dalších vyloučení, to se nám dařilo. Dokázali jsme opět odskočit na rozdíl tří branek a utkání dotáhnout do vítězného konce.

Musím tentokrát pochválit zvlášť kluky na spojkách (Cvikl, Fliegl, Bešta, Říha), kteří zvládli celý zápas hrát zodpovědně a dokázali plnit taktické pokyny, tak jak jsme od nich chtěli.

TJ Sokol Šťáhlavy ? Talent Škoda JS Plzeň  29:32 (13:14)

Sestava: Křesťan, Rychal ? Špalek, Nový 3, Bešta 4/1, Cvikl 5/2, Tyrpekl 3, Sedlák 6,

Davídek 1, Pašek M., Pašek J., Říha 5/3, Fliegl 5, Zach

Další zápas nás čeká v neděli 7.4. v domácím prostředí proti silnému soupeři z Nového Veselí.