Starší dorost v Kopřivnici neuspěl

"

Starší dorostenci v posledním utkání neudrželi vedení na hřišti Kopřivnice  a po slibném začátku (7:2), nakonec soupeři podlehli 23:26. Tato porážka je však pouze malou kaňkou na jinak vyvedené podzimní části 1. Ligy staršího dorostu.

Jiří Piroch, trenér staršího dorostu:

Poslední zápas podzimní části se nám bohužel nepovedl, jak bychom si představovali. Vstup do utkání byl plně v naší režii a vedli jsme v 15. minutě již 7:2. Pak přišla bohužel série ""hloupých"" chyb a soupeř se vrátil do zápasu. Remíza byla v poločase odpovídající vývoji na hřišti.

Druhý poločas byl z naší strany slabší, hlavně v útočné fázi.  Nedokázali se prosadit naše spojky Cvikl, Fliegl, Matoušík, od kterých jsem čekal větší aktivitu. Soupeř přitvrdil v obraně a my se nedokázali s tímto způsobem hry vyrovnat. Utkání bylo vyrovnané až do konce, kdy byla Kopřivnice v koncovce bohužel šťastnější. Velmi dobře zahráli Sedlák, Říha a Bešta.

I přes prohru v posledním zápase chci klukům poděkovat za celý podzim a doufám, že se nám se na jarní část podaří připravit ještě lépe.