#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Starší dorost nestačil na Nové Veselí

Utkání jsme začali velmi dobře a během prvních dvaceti minut jsme byli lepším týmem. Velmi dobře nám fungovala obrana, a i v útočné fázi jsme hráli zodpovědně a měli jsme velmi dobrou střeleckou úspěšnost. Byl to výkon podle našich představ. Až v posledních minutách prvního poločasu jsme našimi chybami dovolili soupeři srovnat na poločasový výsledek 14:14.

Bohužel druhý poločas byl z naší strany katastrofální. Od začátku jsme se nedokázali prosadit v útoku a když už jsme si šanci vytvořili nedokázali jsme ji proměnit. Bohužel se to týkalo i těch nejzkušenějších. V prostřední části druhého poločasu jsme nebyli schopni vstřelit branku celých dvanáct minut a soupeř utkání otočil na svou stranu.

Pro mě je výsledek zklamáním, ale bohužel jsme nedokázali udržet naše taktické pokyny a nasazení po celé utkání. Takhle se kvalitní soupeř porazit nedá. Musíme si vzít z těchto chyb ponaučení, a ještě se pokusit do konce sezony zabojovat o medailové umístění. Teď nás čeká delší pauza přes Velikonoce. Další utkání hrajeme až 28.4.

Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí 20:27 (14:14)

Sestava: Křesťan, Rychal - Nový 2, Bešta 1, Kaplan, Cvikl, Tyrpekl 2, Sedlák 5, Davídek 1, Pašek M., Matoušík, Říha 3, Zach, Fliegl 6

Trenér: Jiří Piroch