#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Seminář brankářská škola Füchse Berlin

"

 

V předvánočním shonu si našlo cestu do haly 31. základní školy přes 50 trenérů z celé republiky, aby si vyslechli cenné rady od Petra Štochla při praktické ukázce brankářského tréninku.

Po krátkém teoretickém úvodu, kdy Petr vysvětloval techniku chytání, a odlišnosti v zatížení brankáře jak v tréninku tak zápase, přešel na praktickou ukázku jednotlivých cvičení - gymnastických, koordinačních, základních brankářské technik (zákroky)  a technik chytání z jednotlivých pozic. 

Z celého semináře byla pořízena videoukázka, o kterou se případný zájemci mohou přihlásit na emailu: hynek@talentplzen.cz

Petr Štochl k semináři uvedl: 

Mým cílem bylo seznámit účastníky se základy tréninku brankáře. Pokusil jsem se zdůraznit činnosti, které považuji za důležité a které mám sám na sobě ověřeny. Každou část přednášky jsem doplnil ukázkami cvičení vhodných pro trénink uvedených dovedností či schopností. Jako ve všech oblastech tréninku, i zde považuji za zásadní důraz na pochopení a  kvalitu  prováděných činností, což by měl být jeden za základních výstupů tohoto semináře.

 

"

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.